» Cila ėshtė miqėsia sot?
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Geri (7161)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
lolita (6766)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Annika (6751)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Voglushja (4385)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Interesant (4173)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Arjana (3724)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
albi (3377)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 
Adisa (3282)
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_lcapFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Voting_barFor non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Vote_rcap 


For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules

Shko poshtė

For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Empty For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Mar 2011, 09:58

I see in some topics members reply into albanian or other languages. Please be so kind and respect the rules. If someone of you don't know them i will remind:
POSTING RULES
1.All information must be posted in English.
2.You may not post on behalf of a suspended or banned member.
3.All posts must be constructive in nature.
4.One word or one smiley posts are not accepted, forum moderators will delete those one word and one smiley posts.
5.Racial or hateful remarks and any other form of attack or harassment is not tolerated.
6.Adult material, whether nudity or violence is not accepted.
7.Discussion/sharing of illegal activity/content such as drugs or warez is not allowed.
8.Spamming and double posting is not tolerated.

firma.................................................................................................................................................................................
For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Image110For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Bb_net10For non albanian speakers in English Forum - Posting Rules Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi