» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Css/Html horizonatal and vertical menu

Shko poshtė

Css/Html horizonatal and vertical menu

Mesazh nga ☺FaceBoy☺ prej Tue 12 Apr 2011, 16:02

A din dikush me ma ba css kodin per menu horizontale onmouseover dhe onmouse out me nen menu me kan.....falemineres nese mundeni
avatar
☺FaceBoy☺

Shteti : Kosova
Postime : 11
Kyējet nė forum : 8406
Regjistruar mė : 22/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Css/Html horizonatal and vertical menu

Mesazh nga Naki prej Tue 12 Apr 2011, 18:46

Ketu ka qindra menu cfar kerkon ti ato duhet kombinuar edhe me css dhe editing templates.
Nese te kryen pune kjo perdore provoje nuk te ben dem
Kodi:

[list]
[*]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 1[/url]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 2[/url]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 3[/url]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 4[/url]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 5[/url]
[*][url=http://www.nasergashi.com/#]Menu 6[/url]
[/list]

ne vend # vendose url-n e menus psh portali (vehet url e portalit etj.... ne menu 1 - 6 ven emertimin. Kete mund ta perseritesh po aq sa ke nevoje ti te jete menu e juaj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi