» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook LIKE button

Shko poshtė

solved Facebook LIKE button

Mesazh nga ☺FaceBoy☺ prej Tue 12 Apr 2011, 16:08

Naki, qysh e ke ba ket LIKE button une ne fb po e marr por nuk po du me dal me foto veq qeshtu si ti. A ka munsi mem tregu si bahet. Flm
avatar
☺FaceBoy☺

Shteti : Kosova
Postime : 11
Kyējet nė forum : 8403
Regjistruar mė : 22/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Naki prej Tue 12 Apr 2011, 18:38

Kodi:
<IFRAME style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; WIDTH: 255px; HEIGHT: 26px; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none" src="http://www.facebook.com/widgets/like.php?href=http://www.nasergashi.com" frameBorder=0 scrolling=no></IFRAME>
une e kam vendos url e web faqes sime ne vend nasergashi.com veje url e forumit tend

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga ☺FaceBoy☺ prej Wed 13 Apr 2011, 21:36

Flm shum
avatar
☺FaceBoy☺

Shteti : Kosova
Postime : 11
Kyējet nė forum : 8403
Regjistruar mė : 22/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Skender prej Mon 16 May 2011, 00:01

Tutorial shume me rendesi e perdora dhe une flm
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11785
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Naki prej Tue 17 May 2011, 00:02

Pasi tutoriali ju sherbeu dhe u zgjedh problemi kete teme e konsideroj te zgjedhur dhe te mbyllur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

solved Re: Facebook LIKE button

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi