» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Shko poshtė

Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Apr 2011, 22:48

Kaltrina Selimi,ėshtė njė kėngėtare qė rrezaton nga ėmbėlsia dhe nga tiparet e saj joshėse. Njė femėr e cila, si nga bukuria, ashtu edhe nga zėri melodik, ka bėrė dhe po bėn ēdo ditė e mė shumė fansa pėr vete.
Ka njė emėr tepėr tė veēantė, sepse dhe vetė ėshtė e tillė nė ēdo detaj qė e karakterizon. Do tė vijė sot nė njė intervistė pėr faqet e “Bluetooth” me sharmin dhe elegancėn qė gjithmonė e kanė shoqėruar, njė nga zėrat mė tė veēantė tė skenės kosovare...
Po flasim pėr Kaltrina Selimin, kėngėtaren e njohur tė estradės shqiptare, e cila qė nga dita e parė qė ėshtė promovuar nė tregun muzikor ka korrur njė sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėt e saj.
Tė gjithė e njohin si kėngėtaren e hiteve, pasi ajo qėllon gjithmonė nė shenjė me kėngėt qė sjell pėr publikun shqiptar. Nė kėngėt e saj gjen si ritmin pėr tė kėrcyer, ashtu edhe tekstin pėr ta ndjerė. Sigurisht qė nuk mungon asnjėherė perfomanca e saj e shkėlqyer qė pėrplotėson nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme paraqitjen e saj skenike.
Nė kėtė intervistė, Kaltrina pėrcjell informacion pėr projektet e saj mė tė reja muzikore. Por, lexues tė dashur ėshtė shumė interesant rrėfimi i saj pasi pėrveē tė tjerash ajo tregon edhe planet pėr dasmėn, duke thėnė se nuk preferon tė ketė njė dasmė pėrrallore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19823
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kaltrina nuk do dasmė pėrrallore

Mesazh nga bora prej Fri 15 Apr 2011, 22:50

nuk ka faj se nuk e le shtypi rehat ahahahhaaha dhe une nuk du dasem perrallore me e thon me pak fjale nuk du me bo dasem fare po cfare me bo te detyrojne rrethanat hahahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11275
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi