» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rihanna dhe familja e saj e fshehtė

Shko poshtė

Rihanna dhe familja e saj e fshehtė

Mesazh nga Resi prej Sun 17 Apr 2011, 00:34

Rihanna ka njė familje tė fshehtė nė Barbados, bėri tė ditur “The Sun”, gazetė qė zbuloi se ajo ka dy motra dhe njė vėlla nga babai.Edhe pse jeta si njė kėngėtare multi-milionere e dėrgon nė destinacione tė ndryshme nė botė, mėsohet se 23-vjeēarja ėshtė shumė e bashkuar me gjysmėmotrat e vėllezėt e saj. Rihanna ka edhe dy vėllezėt mė tė vegjėl nga martesa e babait, Ronald Fenty, me nėnėn e saj natyrale, Monica.Aktualisht, kėngėtarja dhe babai nuk komunikojnė, pasi shitjes sė disa historive tė fshehta tė Rihanna-s nga ana e babait. Ajo ka pranuar se nė fėmijėrinė e saj ėshtė abuzuar fizikisht nga i ati.

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12814
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi