» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lady Gaga zemėron besimtarėt katolikė

Shko poshtė

Lady Gaga zemėron besimtarėt katolikė

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Apr 2011, 03:47

Los Angeles, 17 prill – Kėngėtarja kontroverse amerikane, Lady Gaga, pėrsėri ėshtė nė qendėr tė vėmendjes sė publikut. Fituesja e Grammyt ka bėrė sė fundmi singėllin “Judas”, dhe menjėherė ka shkaktuar zemėrimin te besimtarėt katolikė, tė cilėt thonė se fjala ėshtė pėr sakrilegj. Kėnga “Judas” ėshtė e shkruar nga perspektiva e Maria Magdalenės.
“Kur tė vijė unė jam e gatshme. Do tė ndjek kėmbėt e tij me flokėt e mia, nėse ėshtė e nevojshme. Do t’ia fal kur gjuha e tij tė pajtohet...Dhe pas herės sė tretė ai mė tradhton. Do ta mund, mbretin pa kurorė”, kėndon Lady Gaga, pėr ēka katolikėt kanė protestuar ashpėr. “Lady Gaga po pėrpiqet tė vazhdojė tė shokojė katolikėt. Vishet si motėr nderi, gėlltit rruzaren... Ėshtė bėrė karikaturė”, ka thėnė presidenti i Ligės Katolike, Bill Donohue, transmeton “Huffington post”.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19823
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi