» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vajza qė refuzoi Brad Pitt-in

Shko poshtė

Vajza qė refuzoi Brad Pitt-in

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Apr 2011, 20:54

Brad Pitt ka treguar pėr “The Sun” historinė e njė vajze, e cila e ka lėnė nė njė mėnyrė shumė tė dhimbshme. Aktori 47-vjeēar ishte i lidhur me Jill Schoelen nė vitin 1989 kur vajza i kėrkoi qė tė vinte nė Budapest.
“Unė isha nė Los Angeles dhe ajo mė mori nė telefon duke qarė. Kisha vetėm 800 dollarė nė atė kohė dhe harxhova 600 dollarė pėr biletėn e avionit drejt Hungarisė”, tregon Pitt.
“Sapo arrita, shkova nė sheshxhirimin e filmit dhe u ulėm pėr tė ngrėnė darkė. Aty mė tha qė ishte dashuruar me regjisorin e filmit”, zbuloi aktori.
Brad Pitt theksoi se ky ishte njė nga momentet mė tė vėshtira nė jetėn e tij, por qė e ka bėrė tė vlerėsojė gjėrat e mira qė ka arritur nė jetė, transmeton TCH.
“Atė natė e kalova nė Budapest duke pirė cigare nė njė park. Kėto janė ditėt, tė cilat i kujton kur arrin suksesin. Jam kthyer nė SHBA dhe nuk kisha mė asnjė dollar nė xhep”, pėrfundon bashkėshorti i Angelina Jolie.firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi