» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mourinho i bindur nė eliminimin e Barēės nga Liga e Kampionėve

Shko poshtė

Mourinho i bindur nė eliminimin e Barēės nga Liga e Kampionėve

Mesazh nga Resi prej Thu 21 Apr 2011, 21:03

Pasi qė Realit i solli trofeun e parė, Kupėn e Mbretit, me fitoren ndaj rivalit mė tė madh Barcelonės me rezultat (1-0), pas vazhdimeve, strategu i “klubit mbretėror”, Jose Mourinho, ėshtė i bindur se ekipi i tij do ta eliminojė Barēėn nė dy ndeshjet e ardhshme nė gjysmėfinalen e Ligės sė Kampionėve. “Jam i kėnaqur qė kemi fituar Kupėn e Mbretit. Kjo ėshtė vėrtetė diēka e veēantė. Ėshtė fantastike fitorja kundėr njė ekipi siē ėshtė Barcelona, dhe ne e kemi merituar”, ka thėnė Mourinho, i cili filloi “El Classicot” me humbje nga Barēa 5-0 nė Nou Camp dhjetorin e kaluar. “Mundemi t’i mposhtim nė dy ndeshje. Pikėrisht kėtė e kemi bėrė. Padyshim se do t’i eliminojmė nga Liga e Kampionėve, pasi gjatė katėr ditėve njė herė kemi luajtur baras me Barcelonėn, dhe njė herė i kemi mundur”, tha Mourinho pėr mediet spanjolle.
Ai shtoi se fitorja e djeshme ėshtė vetėm fillimi.

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12082
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mourinho i bindur nė eliminimin e Barēės nga Liga e Kampionėve

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 18:08

TE THON CA TDUN SKUADRA E BARCES MBETET SKUADRA MA E MIR NE BOTE

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 6209
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi