» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fotografimi i foshnjave

Shko poshtė

Fotografimi i foshnjave

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Apr 2011, 23:43

Iu sjellim disa rregulla tė thjeshta tė cilat u rekomandojmė pėr fotografitė e parė tė fėmijės. E pėr fillim iu rekomandojmė qė tė shfrytėzoni kohėn e mirė pėr tė fotografuar fėmijėt...
Fėmijėt gjithmonė janė interesantė pėr t’u fotografuar, por shumica e njerėzve nuk e dinė se fėmijėt e porsalindur nuk guxojnė t’i fotografojnė me blic.
Pse? Nėse iu kujtohet qė shkrepja e blicit tė aparatit ua lė njė dritė ndriēuese nė sy, atėherė mund ta merrni me mend se ēfarė shoku ėshtė ky pėr fėmijėn dhe pamjen e tyre, e cila ende nuk ėshtė zhvilluar sa duhet.
Rekomandohet qė blicin ta pėrdorni vetėm pas gjashtė muajsh tė jetės. Mirėpo, qė deri atėherė tė mos mbeteni pa asnjė fotografi, gjithmonė mund tė pėrdorni dritėn e ditės.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi