» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashuria e pare

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jan 2008, 18:29

Hahahahahahahaa po koleg po edhe mua me kujohet por sa di une ishte ne faqe 8). Mire mo Naki mase duhet te fillosh te puthesh icik mo teper se eshte gjo e bukur apo jo 8) ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Naki prej Wed 02 Jan 2008, 18:35

Ok sevi ok do ta kem parasysh nuk i dihet.
Ti kthehem temes tani. te jem real se di a mund te harrohet apo jo. Per momentim une smund ta harroj nje qe dasha aq shume dhe tash po verej se e humba. Mirpo duhet te harrohet se ndryshe nuk mund ta duash ate tjetren/tjetrin qe do ta kesh se jeta duhet te vazhdoje apo jo? Nese dashuria e pare nuk harrohet do te ishte katastrof nese perher e kujton ate. Une sot degjoj shume njerez ku thone kur bej dashuri me tim/tim dashur e kujtoj fetyren ose imagjinoj se po qoj dashuri me dashurin time te pare. Kjo eshte tmerr per mendimin tim.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jan 2008, 18:38

Naki shkruajti:Ok sevi ok do ta kem parasysh nuk i dihet.
Ti kthehem temes tani. te jem real se di a mund te harrohet apo jo. Per momentim une smund ta harroj nje qe dasha aq shume dhe tash po verej se e humba. Mirpo duhet te harrohet se ndryshe nuk mund ta duash ate tjetren/tjetrin qe do ta kesh se jeta duhet te vazhdoje apo jo? Nese dashuria e pare nuk harrohet do te ishte katastrof nese perher e kujton ate. Une sot degjoj shume njerez ku thone kur bej dashuri me tim/tim dashur e kujtoj fetyren ose imagjinoj se po qoj dashuri me dashurin time te pare. Kjo eshte tmerr per mendimin tim.
Mir mo kur te thuash fjalen te duaaa,duhet te ndjesh diqka edhe te perjetosh diqka gje qe nuk mundish ta shpjegosh me ate te shkrimit.Por nuk eshte e thene se nuk ka me si dashuria e pare dhe qe se superon dicka dashurine e pare....!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Guest prej Thu 03 Jan 2008, 11:39

une per momentin jam ne dashurin e par dhe mendoi se kurr mos ta humbas se esht e vlefshme shum per mua


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Fortesa prej Fri 04 Jan 2008, 16:45

Mundė te humbet por kurrsesi tė harrohet
avatar
Fortesa

Shteti : Kosovė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 16/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Lerti prej Fri 04 Jan 2008, 17:24

Jeton castet mė tė bukura tė jetės tėnde, jeton emocionet e saj tė para, ėmbėlsinė e saj, bukurinė e saj, dhe vjen njė cast kur kjo gjė merr fund.Kjo ėshte dashuria e parė sipas meje.
Ju pėrshendes
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11679
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga kastriot prej Fri 04 Jan 2008, 17:33

Vjen ashtu papritur e pakuptuar dhe troket nė zemrėn tėnde
avatar
kastriot

Shteti : Kosova
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 12/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Betty_Blu prej Fri 04 Jan 2008, 17:47

Dashuria e pare i ngjan bores se pare, rralle ndonjehere mbetet mbesin vetem embelsia dhe bukuria
avatar
Betty_Blu

Shteti : Ferizaj
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11664
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Naki prej Sat 05 Jan 2008, 12:54

Betty_Blu shkruajti:Dashuria e pare i ngjan bores se pare, rralle ndonjehere mbetet mbesin vetem embelsia dhe bukuria
po mire e thua mi kolege amo prap se prap kujtohet e

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Guest prej Sat 05 Jan 2008, 13:12

Lerti shkruajti:Jeton castet mė tė bukura tė jetės tėnde, jeton emocionet e saj tė para, ėmbėlsinė e saj, bukurinė e saj, dhe vjen njė cast kur kjo gjė merr fund.Kjo ėshte dashuria e parė sipas meje.
Ju pėrshendes
pajtohna me Lertin

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Albulena prej Sat 05 Jan 2008, 19:39

Akoma nuk e kam perjetuar me rendesi tani per mua kane studimet. Mirpo eshte nje gje e cila nuk harrohet mendoj
avatar
Albulena

Shteti : Ferizaj- Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 05/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 06 Jan 2008, 16:35

Do e perjetosh motra por ishalla ste bie ta harrosh se nese e harron ska rendesi cila eshte e para ose e dyta te vjen te vjellesh nga ajo nese nuk shkon si dashuri e vertet.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga esteri prej Sun 06 Jan 2008, 19:32

Une jam ne fazen fillestare te dashurise se pare dhe i lutem Zotit qe kurr te mos e mendoj te dyten. Lexova me vemendje te gjitha postimet dhe i perkrah mendimet e juaja jane ato qe ju i ndjeni ose perjetoni. Une per veten time sdi cdo te beja prandaj po them o Zot i madhe ishalla sme ndodhe nje gje e tille.
avatar
esteri

Shteti : Gjilan - Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 06/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 02:28

Maja e ajsbergut....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Interesant prej Wed 31 Mar 2010, 09:51

Kurr nuk harrohet, sepse e kam marr me vete se kam lene te me ike Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Disconnect prej Wed 31 Mar 2010, 13:24

Sigurisht qe nuk harrohet

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9850
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:06

Dashuri e par varet si ka qen por asesi nuk harrohet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 31 Mar 2010, 14:18

dashuria e par kur nuk harohet sepse du persona per her te par kan qen te lumtur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Aug 2010, 10:13

Dashuri e pare eshte diqka qe nuk harrohet let, mundohemi por prap se prap kujtohet ,len gjurmet e saj kudo ,eshte diqka e bukur por dhe eshte trishtuse kur e mendon qe se ke me ,kur e mendon qe mund te ishte mire por nuk eshte , ndoshta e largohet kur e mendon qe ishte , pa dashuri te natyrshme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Aug 2010, 13:37

Gjithmone kur mbaron nje dashuria epare ngelin kujtimet e bukura

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 12:16

Dashuria e parė e ka shijen e mjaltės dhe mbetet e tillė gjithmonė....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9137
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi