» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Shko poshtė

Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 29 Apr 2011, 20:44

Gjinia e bukur, femrat, te meshkujt mė shumė kėrkon besnikėri, komunikim dhe sinqeritet, ndėrsa pėr meshkujt mė e rėndėsishme ėshtė pamja e jashtme e partneres sė tyre, tregojnė hulumtimet e fundit shkencore.

Mendimi juaj cili eshte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga albi prej Fri 29 Apr 2011, 23:22

mendimi im esht krejt ndryshe
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12213
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Apr 2011, 13:07

Pajtohem pjeserisht. Kultura e sjelljes eshte njera nga bazat thelbesore, me pas vjen gjuha ose komunikimi... te tjerat skan rendesi. Flas nga kendveshtrimi im.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 May 2011, 14:57

Pajtohem edhe une aty ku nuk ka gjuhe te perbashket dhe komunikim te ndersjellt nuk ka as besnikri as bukuri.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11930
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga Naki prej Tue 03 May 2011, 19:43

Nuk eshte keq te jene te dyja edhe besnikria edhe bukuria secila e ka efektin. Nga ana mashkullore mund te them se pamja e jashtme e femres tek une personalisht nuk qon shume peshe por normal nuk ben te jete edhe shume e shemtuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga benita krusha prej Thu 12 May 2011, 16:26

bukurine ta fal zoti dhe as te shemtuarit nuk jane fajtor qe zoti i fali ne ate menyre, keshtuqe edhe ata meritojne jete normale me qrast un automatikisht e hudh posht bukurine, ajo nuk ka aspak vlere perveq 10 minutave te pare te takimit sepse kur njeriu eshte shpirt lig ai nuk duket me i bukur edhe nese eshte miss ose mister. besnikeria eshte 1 dhe menquria jetsore 2 tjeter nuk ka. normalisht vetem sipas mendimit tim shkon komenti

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja kėrkon besnikėri, mashkulli bukuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi