» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Shko poshtė

12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Apr 2011, 13:01

A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.
12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume ngadale kur je me te
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
Majlinda
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 13098
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 May 2011, 14:47

Shenja 08 qenka per mua
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12743
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Mirja prej Tue 03 May 2011, 14:51

hahahaha per mua shenja 12 koka
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga albi prej Sun 08 May 2011, 21:22

kur skam gjum dhe mendoj vetum per at vajz
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Neutron prej Mon 23 May 2011, 07:50

prej 7 deri te e 1 krejt te sakta per mua
Neutron
Neutron

Postime : 10
Kyējet nė forum : 8882
Regjistruar mė : 18/02/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga bora prej Mon 23 May 2011, 18:27

njera nga ato me pershtatet disi mu ahahahahahahhaahahha
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 23 May 2011, 20:34

mela shkruajti:njera nga ato me pershtatet disi mu ahahahahahahhaahahha
he moj thuaje se mua po me vje marre

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Mon 20 Jun 2011, 20:57

mua spo me perkasin asnje

firma.................................................................................................................................................................................
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9060
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Katilja prej Thu 01 Sep 2016, 13:06

01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
Sad Sad 

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi