» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Shko poshtė

Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 May 2011, 10:02

Ka shume gjera qe ne i vlersojme e ēmojme shume dhe nese ato i arrijme konsiderojm sukses.

Per dike nje i pasuri konsiderohet si i suksseshem, per dike nje person i diplomuar, per nje tjeter ai qe ka arrite fame etj etj.,

Sipas mendimit tuaj

Kush duhet konsideruar si person i suksesshem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga benita krusha prej Fri 27 May 2011, 11:43

i sukseshem eshte ai qe arrin te diplomohet pa ia ber tjetrin te keqen,
arrin te pasurohet vetem me djerse e jo me vepra ilegale,
i sukseshem eshte ai qe krijon familje te shendoshe dhe e din qe botes ia ka ofruar edhe disa njerez me shum,
Por shum i sukseshem eshte ai qe ka optimizem ti beje qe te 3ja dhe i arrin ato.

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga albi prej Mon 30 May 2011, 23:21

suksesi njerijut esht te ket famile te edukum dhe te shendosh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:15

Kuraj,Dije dhe Vullnet Per te perfunduar Punen Qe Nis.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga Fortesa prej Tue 19 Feb 2013, 00:14

Mendjen e shendosh dhe diturin
avatar
Fortesa

Shteti : Kosovė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 16/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suksesi - Ēfare duhet te kete nje person per tu konsideruar si i suksesshem !?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi