» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miqte me besnike ne jete per nje femer

Shko poshtė

Miqte me besnike ne jete per nje femer

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Jun 2011, 10:37

Miku juaj besnik eshte i ndjeshem dhe i kujdesshem. Njeri qe mund ta gjeni prane sa here te keni nevoje per te, ne vecanti, sa here t’ju zhgenjej jeta

Burimi .infoalbania

Deshiron te martohet me ju, por eshte i turpshem per t’jua ofruar nje gje te tille. Edhe pse ju ndoshta e dini kete, e vazhdoni miqesine me te, pasi edhe juve ju pelqen dhe ju kenaq ne vecanti vemendja dhe kujdesi i jashtezakonshem i tij. Vetem pijet alkoolike mund t’ju sjellin deri te rreziku qe te hyni ne marredhenie seksuale me te, sepse ka dicka qe ju e pelqeni tek ai. Pse jo, nese nuk jeni te dashuruar gjetiu, nje mik aq besnik mund t’ju behet te nesermen po ashtu dashnor besnik dhe mik i vertet i jetes.

Miku intelektual
Perderisa meshkujt e tjere flasin, miku i juaj intelektual ju degjon me vemendje, ju kupton madje edhe ju pergjigjet me fjali te tera. E cmon biseden e mire. Disa vargje te Gabriel G.Lorkes, ne kombinim me venen e zeze mund t’i rrenojne barrierat e imagjinuara dhe t’ju vendosin ne kraharorin e tij. Ai eshte i mire per gjera shpirterore, por jo edhe per ato fizike. Mund te ndodh te keni nje kontakt te varfer trupor dhe te nesermen nje analize te pakendshme.

Miku terheqes
Edhe pse duket se eshte i vetmuar, gjithnje ne dispozicion ai ka nje apo dy mikesha. Me se shpeshti mund ta gjeni ne palestra. Femrat e tjera e kane zili dhe shume nga ato kane deshire te flene me te. Aq terheqes duket sa qe deshironi ta hani. Dhe nese nuk e permbushni “oreksin” tuaj diku tjeter, me siguri do t’ju zbardh ndonje mengjes ne shtratin e tij. Nese deshironi te jeni vetem njera nga ato ne numer, pse jo, kenaquni me te?

Miku per shetitje
Eshte i gjalle, gjithnje i gatshem per nete madheshtore, dhe ajo qe eshte me e rendesishme, ai ju ben te qeshni. Nese jeni femer qe ajo te cilen deshironi eshte qeshja, atehere nje mashkull i tille eshte “cope” fantastike per ju. Rreziku qe te ndodheni ne shtratin e tij qendron prane jush, sepse me te kaloni me se shumti kohe ne argetime. Prandaj nje gje e tille eshte vetem pyetje e kohes! Nese vlen ta humbni nje mik per shetitjet tuaja vetem per shkak te seksit per nje nate, pse jo, kenaquni.

Miku i punes
Keni shume gjera te perbashketa, madje qe te dyve shefi ju shikon me nerva. Per dallim nga partneri juaj, nuk ju kundershton kur flisni apo mendoni per pune. Madje edhe ju bashkengjitet ne bisede profesionale. Ketu rreziku per seks eshte shume i madh. Mos dilni me te pas orarit te punes, mos shkoni ne festa dhe vende tjera per t’u argetuar. Pse duhet te mbani distance? Ngaqe mund te ndodhe qe pasi te zgjoheni nga shtrati i tij, dhe te henen e ardhshme te lajmeroheni ne pune, duhet te shtireni sikur asgje nuk ka ndodhur! Ai me siguri, ashtu do te veproj.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi