» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Shko poshtė

Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 02 Nov 2011, 11:40

Nuk ėshtė e lehtė ... ta kthesh lotin ne buzeqeshje.
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Mirja prej Wed 02 Nov 2011, 13:14

Nuk eshte e leht ...te harroje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Liridon@ prej Wed 02 Nov 2011, 14:48

nuk esht e leht ta duash dikend me shum se veten tende,po kur nuk di a te do po ashtu apo vetem te mashtron
avatar
Liridon@

Shteti : ......
Postime : 14
Kyējet nė forum : 7324
Regjistruar mė : 22/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Nov 2011, 00:17

me pre dru. me i bajte vete dhe ne fund te del traktori nga rruga, thyhet qerrja....dhe perseri nga fillimi Evil or Very Mad Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 03 Nov 2011, 10:44

Nuk asht leht met harru Sad
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga albiona prej Thu 03 Nov 2011, 14:08

nuk esht e leht ti besosh dikujt qe te thot se te do e vetem te mashton
avatar
albiona

Shteti : Studente
Postime : 9
Kyējet nė forum : 7287
Regjistruar mė : 31/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Feb 2012, 15:16

Nuk eshte e lete te jetoshe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga albi prej Sun 26 Feb 2012, 00:32

nuk esht let te humbesh shoqerin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Feb 2012, 08:13

Naki shkruajti:me pre dru. me i bajte vete dhe ne fund te del traktori nga rruga, thyhet qerrja....dhe perseri nga fillimi

Hahahahh o Naki po shoferi i forte se len traktorin mi dal nga rruga ....mos u anko se Burrat per keto pun jan

Nuk eshte e leht me ik pre Arushes ne Mal se

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga albi prej Sun 26 Feb 2012, 23:00

ti thuash femres te dua
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Leta prej Wed 29 Feb 2012, 03:57

Nuk eshte lehte aspak me jetu vetem ne nje shpi e rrethuar veq me mobile televizion , radio , pc ne nje shtrat kur gjumin nuk e bon naten por diten , nuk eshte lehte me jetu kur zgjohesh ne gjysmen e dites dhe e sheh ftyren e kojshikes qe menzi spret me msu diqka te re nga ti... nuk eshte lehte kur e din se cfare mendojn njerzit per ty nuk oshte lehte me ju bo ball atyre mendimeve kur e verteta qendron ndryshe .
nuk eshte lehte kur te pyesin PSE NUK PO JETON ATJE PO JE ARDH TI KTU ME JETU hiq nuk eshte lehte kur te thon ti u knaqe po bon qka po don .. nuk eshte lehte me i degju po boj shaka sepse mbas cdo shakaje eshte ka nji e kungje !!

''Nuk ka me kan lehte per disa njerze kur ta msojn te verteten qe nuk eshte ajo qe e kan mendu qe 8vite'' por eshte krejt ndryshe
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8847
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga albi prej Wed 29 Feb 2012, 16:39

nuk ishte let te jetojsh ne gurbet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 May 2012, 20:17

Nuk eshte e leht te jetoj large nga ty
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:32

te beswh mike armiken e me pas ta shkaterrosh ateee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 May 2013, 20:38

Nuk eshte e lehte , te kesh miresi ne kete Bote te lige.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Eidisi prej Sat 11 May 2013, 08:55

Nuk eshte e lehte te besh miresi sot..

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6293
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Naki prej Sat 11 May 2013, 21:47

Eidisi shkruajti:Nuk eshte e lehte te besh miresi sot..
Very Happy Tash e kuptove ti e ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga benita krusha prej Mon 13 May 2013, 16:51

Nuk eshte e lehte te mbi jetosh perkunder pengesave

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013, 20:56

Kjo nuk ėshtė e lehtė ... !!!!!!


Pėr tė kėrkuar falje kur faj s“ke,

Pėr tė filluar sėrish nga e para,e fort mė s“je.

Pėr tė pranuar njė gabim qė se ke bėrė

Pėr ta duruar talljen, qė ta kanė thėnė!Pėr tė parė dhė detyrohesh ti mbyllesh sytė,

Pėr tė pertyp njė genjėshter qė te ngelet nė fytė.

Pėr tė thėnė tė lumtė, kur nuk e meritojnė,

Pėr tė thėnė e ke mirė dhė kur gabojnė .Pėr tu shtirė si e lumtur dhė kur zemra tė vajtonė

Pėr tė ja shtri doren Armikut dhė kur plaget i kujtonė!

Pėr tė frenuar veten nė njė situat tė till,

Pėr tė kaluar tė gjitha keto mundet vetem njė shpirt i mirė.!!!!

::::::::(NGA VIOLA ZOGU ) ::::::::::::::

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga albi prej Mon 13 May 2013, 23:24

nuk ishte let te jesh i vetmuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Eidisi prej Tue 14 May 2013, 09:22

Te harrosh

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6293
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk ėshtė e lehtė ... !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi