» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjithmonė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Gjithmonė

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 02 Nov 2011, 11:43

Gjithmon dua ti jap nje repay te gjitha momenteve te bukura qe kam kaluar.
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 02 Nov 2011, 11:43

gjithmon do te jesh pjese e zemres sime
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Liridon@ prej Wed 02 Nov 2011, 14:49

Gjithmon te kam dashur dhe do te Dua me gjith Zemer
avatar
Liridon@

Shteti : ......
Postime : 14
Kyējet nė forum : 7405
Regjistruar mė : 22/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albiona prej Thu 03 Nov 2011, 14:25

Gjithmon te kam dashur me ter forcen qe buron prej thellesis se Zemres , po ti sme ke dashur kurr , per ty kam qen thjesht asgje
avatar
albiona

Shteti : Studente
Postime : 9
Kyējet nė forum : 7368
Regjistruar mė : 31/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 04 Nov 2011, 23:04

Gjithmone kujtojme se ne jemi te dishem po asgje nuk dime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sat 05 Nov 2011, 15:22

Gjithmon jemi ata qe ju ndihmojm dikujt po at Miqesi ta perdorin vetem me interes sepse jan ashtu njerezit qe dijn te sillen kur kan interes te sillen verdall kur kryejn punet harrojn rrugen

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8319
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Nov 2011, 23:45

Gjithmone e njejta minester

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sun 06 Nov 2011, 11:59

Gjithmon them at se qfar esht ne realitet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8319
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 19 Nov 2011, 18:30

Gjithmone kemi te bejme me njerez qe kan dyfytyra edhe kjo eshte fatkeqesi per njeriun qe gjerat si thone ne sy edhe nuk kuptoj se cfar i tremb idea qe mos ti thone ketu ketu eshte problemi .. Razz

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga deti prej Wed 23 Nov 2011, 09:37

Gjithmone ka nje fillim dhe nje fund!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 24 Nov 2011, 20:36

Gjithmone kam menduar edhe mendoj te rikthehem nga kam ardhur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Feb 2012, 08:17

Gjithmon do jem kjo qe jam.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Sun 26 Feb 2012, 23:03

gjithmon do jam pran te asaj si edua
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Leta prej Wed 29 Feb 2012, 02:23

Gjithemone u kan fukarallek ky vend e gjithmon ka me u kan .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8928
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Wed 29 Feb 2012, 16:50

gjithmon do te jam vetvetja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Interesant prej Fri 02 Mar 2012, 18:05

gjithmone forumi mbetet ai i preferuari qe ka qene edhe me heret , dhe si gjithmone ne top forme Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Sat 03 Mar 2012, 23:01

gjithmon mendoj nga esht ky interesanti
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Interesant prej Mon 05 Mar 2012, 08:57

gjithmone ka qene i shkruar ne profilin tim Lokacioni : Peje Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Mon 05 Mar 2012, 22:03

gjithmon mendoj per venlindjen tim prishtina e bukur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 May 2012, 20:11

Gjithmon te desha,,por t'i me lendove thell ne shpirt
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga BeLti prej Sun 13 May 2012, 17:58

Gjithmon njesoj..

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9769
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 18:37

Gjithmone do veproj s'i mbas mendjes dhe zemres sime,,e jo sic me urdherojn te tjeret
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga jehonaa prej Thu 24 May 2012, 10:16

Gjithmon perpiqu te mos fyesh askend, nese Sot fyen ndonje me fjal.Neser mund te ndihesh i fyer vetem nga shikimi i tij..

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7106
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Vizitor prej Fri 28 Sep 2012, 12:30

Gjithmon Jeta Vazhdon , pamvarsisht ne duam apo jo ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Sat 29 Sep 2012, 13:32

gjithmon do me kujtohet viola si nje vajz me qendrim dhe nje trimnesh e madhe
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga MeLaQja prej Fri 16 Nov 2012, 02:06

Gjithmon Kam mendu mos te harroj Passin te SamkaQika e tana e harrova Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ka Njerez Qe Mendojne Se Me Njohin Vetem Se Me Dine Emrin ..!
avatar
MeLaQja

Shteti : Usa.Gjermani.
Postime : 10
Kyējet nė forum : 6223
Regjistruar mė : 16/11/2012
Profesioni : Model

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga jehonaa prej Sun 18 Nov 2012, 00:52

Gjithmon zhgenjehesh nga ata qe i vlereson te veqant

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7106
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kotelja prej Thu 22 Nov 2012, 11:42

Gjithmone do te kete nje menyre per t'i zgjidhur problemet. Mjafton t'i peshosh mire gjerat dhe ti shqyrtosh me gjakftohtesi.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga engji prej Tue 04 Dec 2012, 19:13

gjithmone ka nje shprese
avatar
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6850
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga bora prej Wed 05 Dec 2012, 11:12

gjithmone ka nje zgjidhje nese do Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Dec 2012, 05:28

Gjithmone i drejti peson Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga jehonaa prej Thu 06 Dec 2012, 22:57

Gjithmon Enderroj
sikur jam nje Flutur qe fluturon sa kendej-andej;
Pastaj zgjohem dhe ja
qe jam serish une ...
Tani nuk di nese jam nje Njeri qe ka Enderruar te mbetem nje Flutur apo nje Flutur qe ka enderruar te mbetem nje Njeri....

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7106
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Dec 2012, 10:36

Gjithmon jeta do te vazhdoj , na pelqeu apo jo.!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kotelja prej Fri 07 Dec 2012, 11:18

Gjithmone ka zgjidhje per cdo problem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga deti prej Sat 08 Dec 2012, 22:08

Gjithmone dhe per gjithēka ka zgjidhje nese mendimi pozitiv eshte pjese e perditshmerise sone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga jehonaa prej Sun 09 Dec 2012, 01:08

Gjithmon ne Fund Drejtesia dhe Realiteti Fiton edhe pse ndoshta vonon por ne Fund do Fiton

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7106
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Tue 11 Dec 2012, 19:48

gjithmon dashuria te relakson
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Dec 2012, 14:40

Gjithmon rutina e Jetes po njesoi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga albi prej Wed 12 Dec 2012, 15:43

gjithmon do me kujtohet nje doktoresh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Kotelja prej Sun 27 Jan 2013, 19:28

Gjithmone eshte ngrohte ne preherin e nenes.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmonė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi