» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ka vdekje por ka dhe dashuri !!

Shko poshtė

Ka vdekje por ka dhe dashuri !!

Mesazh nga ermonela koleci prej Mon 07 Nov 2011, 15:33

Nje lot i tretur,nje i pashprese
ai e do jeten dhe nuk do te vdese
po fati i tij keshtue e ka denuar ,
I sčmure me SIDA qč vuan e vuan

E vuan ,e vuan ky shpirte i vrare!!
E lotčt rrčshqasin mbi faqe ngadale
e dhimbja shtohet mbi trupin e tretur
kerkon pak dashuri nga ē'mund te kete mbetur

Ai rčnkon rinin qe dot se gezoi
Renkon dashurine qe shpejte e harroi
Dhe dhimbja me shume i shtohet
kur shikon shoqerine qe nga ai largohet

Percimin ne syte e njerzve lexon
dhe dhimbja me shume i rendon
meshire jo nnuk duron ,
Vdekjen me prane ja afron

Deshiron qe ditet e fundit te jetes
ti kaloje ne harmoni
Deshiron nga ju o njerezti tregoni :
SE KA VDEKJE POR KA DHE DASHURI

avatar
ermonela koleci

Shteti : durres
Postime : 7
Kyējet nė forum : 7352
Regjistruar mė : 06/11/2011
Profesioni : nxenese

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi