» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Arti” i te propozuarit

Shko poshtė

“Arti” i te propozuarit

Mesazh nga Albina Kosova prej Fri 02 Dec 2011, 20:04

Shume meshkuj refuzojne t’i drejtohen nje femre, duke menduar se nuk i pershtaten atyre, ndoshta ngaqe i duket tipi i femres qe nuk reagojne ndaj shenjave te ndryshme. Dhe ja se si krijohen nje seri te pa vertetash te komunikimit. Ne qofte se e dini se si, ku dhe kur ta beni kete gje, “arti” i te propozuarit nuk eshte asgje me shume se sa teper i thjeshte. Se pari, mbaj mend qe koha nuk eshte ne anen tende dhe per kete gje duhet te behesh sa me kreativ. Ke ne dispozicion vetem disa minuta per t’i treguar se ēfare mund te besh, perpara se ajo te gjeje nje “pune” tjeter, larg teje. Por, varet edhe nga konteksti: Ne qofte se e ndalon dhe i flet ne rruge, duhet te jesh nje “playboy” i vertete, pasi femrat thjesht nuk i kushtojne rendesi meshkujve qe veprojne keshtu. Ne qofte se je ne nje lokal, ndihu i lire te reagosh; ke ne anen tende shume elemente: muziken, alkoolin, atmosferen, shoqeruesit, levizjet, etj.
avatar
Albina Kosova

Shteti : Kosova
Postime : 9
Kyējet nė forum : 7224
Regjistruar mė : 26/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Arti” i te propozuarit

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:20

hmm shumica meshkujve kan frik ti propozojn asaj qe duan sepse mos ajo si pranon apo mos ajo esht ne nje mardhenie me dike tjeter por se din se gabojn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi