» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjestet dhe fjalet

Shko poshtė

Gjestet dhe fjalet

Mesazh nga Albina Kosova prej Fri 02 Dec 2011, 20:05

Per shume vajza, edhe po te mos flasesh asnje fjale te vetme, vetem shikimi i duarve tuaja flet mjaft. Ajo ēka ke ne duar, ben qe femra te mund t’iu lexoje me mire. Per shembull topi i tenisit apo i futbollit ne duar do te thote se je ne forme te mire dhe tip sportist. Ke shpirt garuesi dhe te pelqen loja. Libri do te thote per te se, je tip lexues, i qete. Do t’i interesoje se ē’ka lexon. Nese rastesisht eshte diēka qe edhe ajo ka lexuar apo ka deshire te lexoje, atehere, menjehere do te mendoj se ti je i dedikuar nga kozmosi te jesh fati i saj. Ndoshta pas nje bisede te shkurter ajo mund te arrije edhe ne konstatim se ia ke shpetuar jeten, nese tashme ka filluar te besoje se je fati i saj. Ne anen tjeter telefoni celular ne takim te pare me ndonje vajze, pa e marre parasysh se ēfare raporte deshironi te krijoni me te, do te thote se ose je person vertet i rendesishem per rrethin ose shtiresh se je.
avatar
Albina Kosova

Shteti : Kosova
Postime : 9
Kyējet nė forum : 7212
Regjistruar mė : 26/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjestet dhe fjalet

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:21

pirat

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7183
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi