» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Shko poshtė

Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Feb 2012, 04:16

Nėntė ēifte lidhėn kurorė nė ceremoninė e parė tė martesės masive lakuriq, e cila u organizua nė Xhamajka.
Ceremonia e martesės u organizua nė plazhin Negril. Dhėndurėt kishin tė veshur vetėm kravata flutur, ndėrsa nuset kishin vėnė vetėm bizhuteritė dhe vellon.
Trupat i kishin zbukuruar me ngjyra. Ndėr mė shumė se 100 tė regjistruar u zgjodhėn vetėm 10 ēifte tė cilėt patėn fatin tė martohen lakuriq, por njėri prej ēifteve hoqi dorė njė ditė para ceremonisė. /Telegrafi/

Naked tourist couples exchange wedding vows in... by Zoomin_UK

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga New Born prej Mon 20 Feb 2012, 20:47

qeta jan matzi se gjoja skan marre az nuk besojn nzot//////////// xhamajk ma

New Born

Shteti : .... far away
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga albi prej Mon 20 Feb 2012, 23:18

degjenerim
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Martesė masive e ēifteve lakuriq nė Xhamajka

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi