» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Shko poshtė

82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Mar 2012, 21:15

E rrallė dhe e paparė, njė plakė plot 82 vjeēe greke, ka bėrė seks pėr herė tė parė nė jetė, me njė tė ri shqiptar por akti i nxehtė nėn avuj epshi e ka rrėmbyer tė tėrėn aq sa ka pėrfunduar nė spital.
Ngjarja ka ndodhur nė Greqi, raporton korrespondenti i agjencisė NOA, i cili citon burime zyrtare nga Qendra Spitalore e Athinės.
E tani qė ėshtė 82 vjeē, duket se ka zėnė mend. Fitimtar, ka qenė njė djalosh shqiptar vetėm 32 vjeē. Ai, ishte mashkulli i vetėm i jetės sė saj, mashkulli qė e ēvirgjėroi.
E moshuara u dėrgua nė repartin e Patologjisė. Por plakės i vinte zor tė tregonte tė vėrtetėn dhe fillimisht tha se ishte rrėzuar dhe ishte lėnduar e kishte pasur hemorragji.
Pak mė vonė, qė tė dy kanė pranuar tė vėrtetėn, duke rrėfyer se plaka kishte qenė e virgjėr dhe kishte pasur gjakderdhje andaj duhej dėrguar nė spitalin gjinekologjik ku tė mund tė merrte mjekimin e duhur.
Njė mjek obstetėr ka vizituar plakėn dhe ajo i ėshtė nėnshtruar njė operacioni delikat.
Gruas plakė i ėshtė kėrkuar tė konfirmojė nėse ishte pėrdhunuar dhe nėse donte tė denonconte 32-vjeēarin. Pėrgjigjja e plakės plot humor, ishte: “Jo mor jo, doja vetė pa bėra seks me tė, edhe pse isha e virgjėr. Tani qė ia hodha, uroj qė herėn tjetėr tė jetė mė e bukur e mė shumė ta shijoj”.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 24 Mar 2012, 00:56

Ahahahah sa per tu habitur!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11611
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Naki prej Sat 24 Mar 2012, 01:02

Ta shofim shkrimin e radhes kur del nga spitali Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 24 Mar 2012, 01:09

ta shikojme mos ka shkuar te qepet perseri!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11611
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 25 Mar 2012, 17:40

NAKI-na mbaj ne iformacion per keete ngjarje dhe sa mund te jet e vertet kjo informat,,,

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 82-vjeēarja greke e virgjėr bėn seks me njė djalė shqiptar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi