» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pėrshėndetje!

Shko poshtė

Pėrshėndetje!

Mesazh nga Lambi prej Wed 28 Mar 2012, 23:25

Tungjatjeta Antar dhe Staf.
Ngushtoheni Pakėz Dot?? Razz

Unė jom Lambi Gashi,u Antarsova ne kete Forum sepse me pelqeu,dhe shpresoj qe te kaloni mir me mua dhe une me ju gjithashtu Smile

Vertet kisha pasur deshir qe te njihem sa me shpejt me Antaret qe te kalojm sa me mire!

Faleminderit!

~Lambi
avatar
Lambi

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 6918
Regjistruar mė : 28/03/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Skender prej Wed 28 Mar 2012, 23:29

Tungjat jeta Lambi
avatar
Skender

Postime : 29
Kyējet nė forum : 11785
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Majlinda prej Wed 28 Mar 2012, 23:29

Mire se erdhe ne shoqerin e forumit tone Lambi
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12351
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Lambi prej Wed 28 Mar 2012, 23:31

Faleminderit! Smile
avatar
Lambi

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 6918
Regjistruar mė : 28/03/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Mirja prej Wed 28 Mar 2012, 23:44

Mir se erdhe Lambi, uroj te kalosh mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga e_jona_kosova prej Wed 28 Mar 2012, 23:45

;hi; Lambi
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 11431
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Lambi prej Thu 29 Mar 2012, 00:21

Shum Faleminderit te Nderuar! Smile
avatar
Lambi

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 6918
Regjistruar mė : 28/03/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Mar 2012, 06:33

Mir se vjen Lambi argetim tė kendshem ne forum. Sigurisht se je njoftuar me njoftim para regjistrimit se pas 10 postimeve automatikisht te lejohet edhe e drejta e dergimit te mesazheve private me anetaret tjere Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Lambi prej Thu 29 Mar 2012, 13:42

Faleminderit, Po Zotri i di te gjitha rregullat
avatar
Lambi

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 6918
Regjistruar mė : 28/03/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Pellumb Lirie prej Thu 29 Mar 2012, 14:29

mir se ke ardhur uroi te kaloni bukur

firma.................................................................................................................................................................................
Une dhe Pellumbi

Liri-cfar ere ke?
Tredhjet e gjasht vjet dshiroj te t “marr er
T “krkova,e di?T“ kerkova-gjithkund
Nuk t“ gjej dot-askund!
Bile nje shenj t“me kishe len-ndokund
Zemra do t“me trokiste-normal
Evropa esht plakur-gjithnje plaket
Por shpresoj-do t“ gjej
Do te kerkoj-nuk ndalem
Do te gjej edhe pse-Evropa plaket
Nga xhelozia s“me lejon te t“ marr er-edhe une
Vall!Je ne Amerik?-!shte e re Amerika
Do te vij atje te t“ marr-nje copk me vete
Pajtohesh?Pyete Ameriken,t“ leshon-nj copk nga ti?
Le ta dish-po te mora er
Ste lshoj-pe r jet e mot
Sepse shum te dua-LIRI
Europa le te plaket ...
avatar
Pellumb Lirie

Shteti : .........
Postime : 31
Kyējet nė forum : 7335
Regjistruar mė : 30/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:27


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7270
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga albi prej Thu 03 Oct 2013, 19:44

lambi mir se erdhe ne mesin tone
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12279
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Eidisi prej Sat 05 Oct 2013, 21:32

Lambi mire se erdhe  edhe argetim te  kendshem ne mesin tone.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6368
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi