» Cila ėshtė miqėsia sot?
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Merre gruan time, s`me duhet gje Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Merre gruan time, s`me duhet gje 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Geri (7161)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
lolita (6766)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Annika (6751)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Interesant (4173)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Arjana (3724)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
albi (3377)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 
Adisa (3282)
Merre gruan time, s`me duhet gje Vote_lcapMerre gruan time, s`me duhet gje Voting_barMerre gruan time, s`me duhet gje Vote_rcap 


Merre gruan time, s`me duhet gje

Shko poshtė

Merre gruan time, s`me duhet gje Empty Merre gruan time, s`me duhet gje

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Apr 2012, 18:36

Derisa Murseli me gruan e tij Razen po rreziteshin ne plazhin e Golemit, nje grua me te cilen u njohen aty, e mori gruan e Murselit, Razen dhe u nisen te lahen.
-Murseli i thote asaj gruas nga Shqiperia , po qe se me mbytet gruaja, une e dua nje tjeter ne vend te saj.
Nje 65 vjeēar, nga Tirana qe ishte afer tyre po i thote asaj:
-Vali, moj, e degjove se ē`tha ky lesh Kosovari, me mire merre gruan time, edhe po qe se mbytet une nuk kerkoj tjeter, ngase as kjo nuk po me duhet gje.

firma.................................................................................................................................................................................
Merre gruan time, s`me duhet gje Image110Merre gruan time, s`me duhet gje Bb_net10Merre gruan time, s`me duhet gje Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi