» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Katundarėt po bėhen qytetar

Shko poshtė

Katundarėt po bėhen qytetar

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 01:04

Disa katundarė tė fshatrave Kurvelesh, Muqibab, Gjylekar, Gjylekresht etj.. kanė vendosur tė japin fund katundarizmit dhe tė quhen tani mė Qytetar .
Ky vendim vjen pasi qė katundarėt tani i kanė lėnė lopėt edhe delet dhe po vozisin BMW-ja , po dėgjojnė nė MP3-sha dhe spo hajnė mo buk e krip por po pijnė Red Bulla , dhe e ndjejnė vetėn qytetar .
Ne kemi marrėnė pyetje njė fėmijė , njė tė ri , dhe njė plak .
Kėshtu u pėrgjigj fėmija.
“Unė nuk mund tė quhem katundar pasi qė e kam babin nė Gjermani , axhėn nė Itali etj , unė kam pare me killa , dhe blej qka tė dua , Hosta ,Dedicated Servera etj etj . She shpresojė qė tėtjerėtė tė mė shohinė siė qytetarė .”
Kurse i riu deklaroi kėshtu:
“Pra qysh pe shini edhe vet , na i kena tona kushtet per mu kan qitetar se tash spi thojm mo dritares penxhere , spi thojm mo spitalit ballnic , spi thojm mo karikes stalic , edhe atyne haleteve tash pi thojm penis e vagin . ”
Ndėrsa plaku me entuziazėm u pėrgjigj:
“Shiqoni , katundat tona gjeth jan kon tpart pėr me pleqnue , e kena zon venin e par per mi mjel lopt , edhe menoj se e meritojm mi ba katunin ton qytet . ”

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi