» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eva Longoria, flet pėr tradhtinė e ish- burrit

Shko poshtė

Eva Longoria, flet pėr tradhtinė e ish- burrit

Mesazh nga Majlinda prej Thu 17 May 2012, 20:37

Ylli i filmit Eva Longoria ka folur pėr herė tė parė pėr tradhtinė e ish bashkėshortit Tony Parker me tė cilin ėshtė shkurorėzuar nė vitin 2010.Aktorja ka deklaruar se pasi kishte zbuluar se burri po e tradhtonte, kishte filluar tė mendonte pėr veprimet e saj tė gabuara, sepse ishte e bindur se pikėrisht ajo ishte fajtore pėr dėshtimin e martesės.
“Shoqėria imponon mendimin se femra gjithmonė ėshtė fajtore kur mashkulli e tradhton, duke thėnė ‘ajo nuk di ta kėnaq seksualisht, ajo me siguri ėshtė e pėrmbajtur, etj’.
Mendoja se nuk isha mjaft seksi dhe e bukur. Por unė nuk e di pse mė ka tradhtuar. Unė nuk kam pasur faj”, ka thėnė ajo.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12912
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi