» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


HTML kod: Stafi i Forumit

Shko poshtė

HTML kod: Stafi i Forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 28 May 2012, 06:00

Ne vazhdim do ua sjell nje kod te cilin mund ta veni ne html page ku mund te veni stafin e web faqes suaj duke shenuar dhe kombinuar opcione me te ndryshme: kontakt form. MP etj..
Kodi:
<table align="center" border="1" cellspacing="5"cellpadding="5" width="212px" style="background:url(http://i49.servimg.com/u/f49/11/29/80/20/star_b12.gif) repeat;">
<tr align="center">
<td colspan="2"><b>Stafi i forumit</b></td>
</tr>
<tr align="center">
<td><img src="http://r16.imgfast.net/users/1613/66/42/50/avatars/23-34.jpg">
<hr>
Kotelja<br>
webmaster<br>
</td>
<td><img src="http://r16.imgfast.net/users/1613/66/42/50/avatars/2441-53.jpg">
<hr>
jehonaa<br>
administrator<br>
</td>
<td><img src="http://i49.servimg.com/u/f49/11/29/80/20/16920d10.png">
<hr>
mela<br>
Moderator<br></td></tr></table>

Tutoriali: Ky eshte vetem nje shembull si duket ju mund te nderroni fotot, backgroundin dhe te dhenat e stafit tuaj.


Stafi i forumitKotelja

webmaster
jehonaa

administrator
mela

Moderator

SKJARIM: Ju mund te vazhdoni tabelat sa te doni me staf komplet duke perseritur vetem kodin
Kodi:
<td><img src="http://i49.servimg.com/u/f49/11/29/80/20/16920d10.png">
<hr>
mela<br>
Moderator<br>
</td>

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi