» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cjapi qė tė pėrshėndet

Shko poshtė

Cjapi qė tė pėrshėndet

Mesazh nga Majlinda prej Fri 10 Aug 2012, 12:01

Njė cjap i talentuar, i cili di t’i pėrshėndet njerėzit, ka hequr dorė nga mundėsia pėr t’u shndėrruar nė yll. Pronari i kėtij cjapi konsideron se fama do tė mund tė ērregullonte psikikėn e tij.

Producentėt e shout tė popullarizuar britanik, “Got Talent”, ishin pėrpjekur tė bindnin pronarin e cjapit Darren, qė kafshėn e tij tė dėrgonte tė marrė pjesė nė kėtė shou. Pronari i cjapit ka refuzuar kėtė ofertė, pasi qė mendon se shfaqja para kamerave televizive dhe jurisė sė kėtij spektakli do tė ishte e dėmshme pėr shėndetin e cjapit. Cjapi Darren, 8-vjeēar, ėshtė kafsha e preferuar nė fermėn “White Post”, nė Farnsfield (Nottinghamshire), ku i pėrshėndet tė gjithė vizitorėt e kėsaj ferme.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12180
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi