» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Shko poshtė

Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Mesazh nga Majlinda prej Tue 21 Aug 2012, 21:13

Nė fillim mund tė vėreni se shoku juaj gjithnjė e mė shumė, kur tė ecni, ua kap dorėn, pastaj ju thėrret disa herė nė telefon dhe ėshtė vetėm ēėshtje e kohės kur do tė ndodhė edhe puthja e parė. Ka kohė qė ju tė dy (njė femėr e njė mashkull) jeni miq tė ngushtė, por miqėsia juaj gjithnjė e mė shumė fillon qė tė ngjajė me njė lidhje romantike. I besoheni njėri-tjetrit, ia tregoni sekretet, kėnaqeni kur jeni bashkė dhe ngadalė filloni qė ta kuptoni se jeni xheloze me tė dashurėn e tij. Shikoni cilat janė shenjat qė tregojnė se shoku yt mė i ngushtė ėshtė duke u shndėrruar nė tė dashurin tuaj. Nė fillim mund tė vėreni se shoku juaj gjithnjė e mė shumė, kur tė ecni, ua kap dorėn, pastaj ju thėrret disa herė nė telefon dhe ėshtė vetėm ēėshtje e kohės kur do tė pasojė edhe ajo puthja e shumėpritur nga tė dy ju.

Miqtė tuaj ju provokojnė tėrė kohėn: Shokėt tuaj tė pėrbashkėt e provokojnė miqėsinė tuaj. Ata ju ngucin, u thonė se do tė ishit njė ēift i pėrkryer, se dukeni si tė bėrė pėr njėri-tjetrin. Kur jeni nė njė rreth tė gjerė shoqėror, ju tė dy zakonisht ndaheni anash dhe bisedoni, gjithmonė gjeni ndonjė temė pėr bisedė. E gjithė kjo tregon se ndoshta me tė vėrtetė jeni tė bėrė pėr njeri-tjetrin, sikur qė ju thonė tė tjerėt.

Bisedat e shpeshta nė telefon: Dėgjoheni me telefon tė paktėn disa herė nė ditė. Bile edhe pak para se tė bini nė gjumė, bisedoni me telefon. Ju pėlqen qė tė bisedoni ‘joformalisht’ rreth asaj se ēka keni bėrė, si keni kaluar ditėn...

Emrat simpatikė pėrkėdhelės: Tashmė i keni vėnė njėri-tjetrit edhe nofka simpatike. E thėrrisni shoqi-shoqin me emra qė tė tjerėt nuk ju thėrrasin. Atij dhe juve kjo gjė nuk u pengon. Ju pėlqen sa herė qė e dėgjoni zėrin e tij. Keni edhe frazat e pėrbashkėta, mimikėn, pėrshėndetjet.

Prekjet e rastėsishme: Keni vėrejtur se ‘shoku’ juaj sillet me mė butėsi dhe kujdes ndaj jush. Shpesh e prekni njėri-tjetrin, kurse duart e tij thjeshte ‘bien’ mbi supet dhe shpinėn tuaj. E gjithė kjo tregon se ka ardhur koha pėr puthjen e parė, pėr tė cilėn nuk duhet tė hezitoni qė ta jepni/merrni.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12273
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Sep 2012, 00:51

Nuk kan thene pleqt kot jo " Zjarri dhe baruti nuk mund te jene shoke se ju del flaka " dhe kjo eshte e verteta mes femres dhe mashkullit eshte e pamundur te kete shoqeri te gjate. Kjo ose kalohet ne dashuri ose behet mut fare asnjera as tjetra.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Mesazh nga jehonaa prej Fri 07 Sep 2012, 22:24

Mund te jet e vertet siq ke shkruar Majlinda nese te dy kan ndjenja te forta mes njeri-tjetrit ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7022
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:05

un su besoj sepse kur i thua dikujt tdu si mik asgje me shum kjo do thot qe ai ka qef me tprovu i dukesh e kendshme po nese esht dashuri e fort jam dakord me ate cka ka shkrujt majlinda

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nga shoqėria e ngushtė, nė dashuri tė fortė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi