» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Shko poshtė

Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 30 Aug 2012, 23:24

Njė taksit rumun u bė protagonist i njė ngjarje tė rrallė dhe pėr pak tragjike.
Nicolae Stan, dėshmoi nga krevati i njė spitali, se si njė vajzė e pashme u ngjit nė taksinė e tij, e ftoi nė shtėpinė e saj dhe atje i vendosu thikėn nė fyt e i kėrkoi qė tė kryenin marrėdhėnie seksuale mes tyre.
Ngjarja ndodhi nė kryeqytetin e vendit, Bukuresht. Siē raportoi e pėrditshmja “Gazeta de Bistrita”, vajza e identifikuar mė pas si 30-vjeēarja Luminita Perijoc, kundrejt njė shpėrblimi bindi viktimėn qė ta ndihmonte pėr ngritjen e valixheve nė njė apartament, ku pas refuzimit tė joshjeve tė saj, ajo u bė e dhunshme.
Nė atė moment, ajo i vendosi babait tė familjes thikėn nė fyt dhe e detyroi qė tė realizonin marrėdhėnie seksuale.
Megjithatė, e pangopur, Perijoc i kėrkoi taksistit qė tė rikthehej tė bėnte seks pėr herė tė dytė dhe pėr tė tretė. Kur u shpreh se ishte i paaftė tė kėnaqte dėshirėn e fundit tė pasagjeres sė ēuditshme, ai u godit nė brinjė me armėn e ftohtė dhe pati nevojė pėr t’u kuruar nė spital pėr plagėn e marrė.
Ndonėse e reja u arrestua mė pas, taksisti u shpreh se e gjithė kjo ngjarje e pazakontė i ka shkatėrruar jetėn, sepse gjėja e fundit qė do tė donte ishte tė fitonte vėmendje mediatike dhe tė bėhej objekt komenti i tė gjithė Rumanisė.
Me cinizėm, nė disa forume ai ėshtė ironizuar pėr mungesėn e dėshirės pėr tė realizuar marrėdhėnie me njė vajzė me ngjashmėri tė ēuditshme me Angelina Jolie pėr nga pamja, por mediat serioze nė vend kanė kėrkuar qė 30-vjeēarja tė dėnohet pėr pėrdhunim dhe plagosje, nė tė njėjtėn mėnyrė se si do tė ishte dėnuar krimi nėse ai do tė ishte realizuar nga njė mashkull. /zeri.info/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga albi prej Tue 04 Sep 2012, 17:25

kjo femer ka qen e droguar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Sep 2012, 00:46

Sa mire me qene taksist

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Ylli-1 prej Sat 17 Jan 2015, 14:34

Ua...kisha ne plan te vizitoja Rumanin...per qeshtje pune...por nckkkkkkkkkk nuk shkoj...
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga albi prej Sat 17 Jan 2015, 19:39

E  pa besuar zakonisht ka rasete perdhunime  femrat nga meshkujt por ky rast esht I qudishum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 19 Jan 2015, 15:46

O albi, as femreve me nuk iu zihet bese...te perdhunojne qe cke me te!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Erisa prej Wed 21 Jan 2015, 20:03

Sa trembeni dhe ju o cuna hahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9090
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 22 Jan 2015, 09:00

Erisa shkruajti:Sa trembeni dhe ju o cuna hahaha

Erisa, dhuna eshte dhune, dhe nuk ka rendesi nga kush vjen...edhe seks nese eshte, kam frike se dhemb hahhaa fest
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Taksisti pėrdhunohet nga bukuroshja 30 vjeēare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi