» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Shko poshtė

Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga Majlinda prej Tue 11 Sep 2012, 23:23

Shumica e tinejxherėve flirtojnė njeri me tjetrin dhe kjo sipas tyre nuk ėshtė diēka pėr tė ardhur turp. Ndonėse disa tė rinj mendojnė se flirtimi tė bėn tė ndihesh mirė pėr veten, mbase ėshtė nė njė farė mėnyre ēlodhėse nė aspektin psikologjik dhe pa ndonjė zarar kur njeriu nuk e bėn me qėllime tė tjera. Si mendoni ju ?
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga jehonaa prej Thu 13 Sep 2012, 19:58

99% Tradheti ,paraqiten si argetim por ne shum raste kan filluar si argetim e kan shkuar deri ne gjera intime ,sepse edhe argetimi ka kufi ,por sot nuk ka kufi argetimi secilen her e me shum argetime bejn me te tjeret se te Dashurin apo te Dashuren qe ka ne krah...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6947
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga Majlinda prej Sat 29 Sep 2012, 20:10

Jo, jehonaa flirti nuk ėshtė tradhėti as nuk ka tė bėj me tė dashurin apo tė dashuren !!!!
Nuk e di lexues tė dashur si e kuptoni ju flirtin?
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga princesse prej Thu 11 Oct 2012, 22:18

Flirti sipas mendimit tim nuk eshte diqka per te ardhur turp. Te ben mire te ndihesh mire per veten dhe ne njefar menyre te ben te clodhesh ne aspektin psikologjik.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11343
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga deti prej Sun 21 Oct 2012, 21:25

Flirti nuk eshte tradhti. Eshte me teper argetim, loje por edhe nje test per vetveten. Permes flirtit sikur kerkojme njohjen e vetes tone, vetbesimit dhe terheqjen fizike nga gjinia e kundert. Me nje flirt te suksesshem forcohet bindja se jemi ne trend, terheqes, ne kondicion te mire dhe shtojme sigurine per veten tone. Ne esence mbase mund te duket sikur iluzion por gjithsesi eshte nje ndjenje e bukur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 11:58

un e konsideroj tradhtiiiii kam me se tkaloj kohen e lire sme duket gje e mir tflirtosh nejse gjithsecili ka mendimin e vett

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Flirti, tradhti apo vetėm argėtim ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi