» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Shko poshtė

KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga edvini084 prej Fri 26 Oct 2012, 12:55

KLASIKE
POPULLORE
ELEKTRONIKE
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 55
Kyējet nė forum : 6952
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga bora prej Sun 28 Oct 2012, 17:34

Popullore e lehte dhe klasike
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Oct 2012, 19:00

Mungon ne hapje ajo qe une preferoj. Folklorike te tjerat as qe i degjoj. Mbase per nje katundar e preferuara Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga marino prej Sat 14 Mar 2015, 14:51

serenatat dhe kenget e jugut te shqiperise
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3659
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga epanjohura prej Sat 14 Mar 2015, 14:55

Baladat i dua shum,ani qe degjoj edhe zhaner tjeter....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5633
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga Erisa prej Sat 14 Mar 2015, 22:39


music house

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9075
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga marino prej Sat 14 Mar 2015, 22:48

avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3659
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 00:56

Une e kam qef ate folklorike dhe rapsodet i ndegjoj shume.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10785
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga epanjohura prej Sun 15 Mar 2015, 15:41

Nje lutje:
Postoni vetem linkun e kenges  mundesisht.....Flm.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5633
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga marino prej Sun 15 Mar 2015, 17:56

avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3659
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga epanjohura prej Mon 16 Mar 2015, 21:40


epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5633
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga marino prej Mon 16 Mar 2015, 21:52

avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3659
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga lepurushja vogel prej Thu 27 Aug 2015, 15:14

hip hopi

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3098
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSHE ESHTE MUZIKA E JUAJ E PREFERUAR ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi