» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ashley, pjesė e sė kaluarės

Shko poshtė

Ashley, pjesė e sė kaluarės

Mesazh nga princesse prej Tue 30 Oct 2012, 00:00

Edhe pse vetėm para dy vitesh jeta iu ndryshua pėr 360 shkallė kur kaloi nėpėr njė periudhė shumė tė vėshtirė qė pasoi pas ndarjes nga bashkėshorti i saj jo besnik, kėngėtarja britanike, Cheryl Tweedy sot pohon se ėshtė mė e lumtur se kurrė mė parė. Nė intervistėn pėr edicionin mė tė ri tė revistės “Glamour” kėngėtarja haptazi foli pėr jetėn e saj private dhe e pranoi se kurrė mė parė nuk ka qenė mė e lumtur se tani, pėr ēka me siguri ėshtė “fajtor” fakti qė tani ėshtė nė lidhje tė lumtur tė dashurisė me valltarin Treo Holloway-n.
Por, siē potencuan edhe nė fillim gjėrat disa vjet mė parė nuk ishin aq tė mira pėr tė, kėshtu qė nė vitin 2008 e bukura Cheryl kishte kaluar nėpėr njė periudhė tė vėshtirė. Atėherė u zbulua se bashkėshorti i saj, futbollisti i njohur Ashley Cole ėshtė duke e tradhtuar, ndėrsa nė vitin 2010 ajo vendosi tė ndahet nga ai.
Nė vitin e njėjtė Cheryl Tweedy e kishte braktisur edhe grupin “Girls Aloud”, dhe iu pėrkushtua solo karrierės, dhe tani pohon se mė nė fund e ka gjetur paqen. “Absolutisht nuk jam viktima. Jam e fuqishme, e lumtur dhe e qetėsuar, me tė vėrtetė jam shumė e lumtur si kurrė mė parė”, tha kėngėtarja nė kėtė intervistė. Ajo i demantoi spekulimet e fundit tė cilat pohonin se ajo ėshtė pranė pajtimit me Ashley Cole-n.
“Medie tė caktuara vazhdojnė me avazin e vjetėr, duke publikuar spekulime tė pastra. Unė jo qė nuk jam pranė pajtimit me ish-bashkėshortin tim, por njė gjė tė tillė aq qė e kam menduar ndonjėherė. Ai ėshtė pjesė e sė kaluarės sime, dhe kurrė mė nuk do tė jetė me mua. Andaj kam njė lutje pėr mediet, qė tė ndalen sė spekuluari dhe tė mė lejojnė ta jetojė jetėn time”, tha nė fund Cheryl.
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11598
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi