» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A kane kafshet ndjenja !

Shko poshtė

A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga edvini084 prej Thu 01 Nov 2012, 08:35

A kane kafshet ndjenja !
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 55
Kyējet nė forum : 6970
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga bora prej Thu 01 Nov 2012, 10:15

Po deri sa kane shpirt normal qe po qe kane ndjenja
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Naki prej Sat 03 Nov 2012, 01:43

Jo kafsha nuk ka ndjenja.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga edvini084 prej Sat 03 Nov 2012, 16:10

o naki mė duket se e ke gabim por unė e di qė kanė.
avatar
edvini084

Shteti : Durrės
Postime : 55
Kyējet nė forum : 6970
Regjistruar mė : 23/02/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Njona prej Thu 08 Nov 2012, 17:42

ndjenja nuk po ken robt e jo mo kafshet as qe behet llaf me pas

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 6227
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Vivian92C prej Thu 08 Nov 2012, 20:08

Shkenctarisht nese lexohet pergjigja eshte Po kan ndjenja edhe kafshet.
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9487
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Naki prej Fri 09 Nov 2012, 01:30

Vivian92C shkruajti:Shkenctarisht nese lexohet pergjigja eshte Po kan ndjenja edhe kafshet.
Ma gjej kete shkrim qe ta lexojme Vivi.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga cana prej Wed 09 Jan 2013, 14:02

op Very Happy

cana

Shteti : 0414586
Postime : 2
Kyējet nė forum : 5896
Regjistruar mė : 09/01/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Katilja prej Sun 17 Feb 2013, 16:49

nese kan meshkujt ateher i bie qe edhe kafshet te ken ndjenjaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A kane kafshet ndjenja !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi