» Cila ėshtė miqėsia sot?
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Vajzat Kerkojne Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Vajzat Kerkojne 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Geri (7161)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
lolita (6766)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Annika (6751)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Interesant (4173)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Arjana (3724)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
albi (3377)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 
Adisa (3282)
Vajzat Kerkojne Vote_lcapVajzat Kerkojne Voting_barVajzat Kerkojne Vote_rcap 


Vajzat Kerkojne

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Fri 08 Jun 2007, 20:58

Ketu prezentohen vajzat me kerkesat e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Jun 2007, 20:28

Une e du me gjet nje me shkes.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga clesiano prej Tue 10 Jul 2007, 14:43

arla shkruajti:Une e du me gjet nje me shkes.


Thuaj si e do se e gjejme ne ggole lol
clesiano
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12975
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Jul 2007, 15:15

Po qe te ka shku mire ne mendje ty!!! Shif mbase ka ndonje te hajrit atje, bej pak seleksionimin se zgjedhjen e bej vete pastaj.Shume, shume faleminderit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Jul 2007, 20:29

Clesiano kliko ne google po jep emrin tim dhe keshtu me lidh me kete administratoren ok lal po me pelqen vertet:)

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Jul 2007, 08:55

Jo nuk pranohet kjo zgjedhje, me shumice votash rrezohet.Quhet me hile pastaj.Epo kot s'thone qe miku zgjidh gjithcka.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Jul 2007, 13:43

Ku jane votat zonjusha administratore nuk po shof vota une apo ja fute kot ti he?Very Happy
Clesi, nese jam gabim une po te citoj cfar ka shkruar administratorja pak me larte se kjo nuk do te lexoj me sa shofe une he:D Very Happy Very Happy
arla shkruajti:
Une e du me gjet nje me shkes.

Une zgjodha shkesin tim clesin, keshtu clesi ec punes:D

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Jul 2007, 16:14

atehere Z.Administrator nese ve re me kujdes ne shkrimin tim thuhet se une do bej nje perzgjedhje kujt ti bjer letra me vrime do fitoj.
Te uroj fat.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Jul 2007, 18:25

hahahahahahaha ok znj. admin ma bej me sy cila eshte letra me vrima pleas

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Jul 2007, 23:27

Arla he pra mo kur do e besh se jam gati une:D Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Jul 2007, 08:58

eh fati shkon ke ai qe s'e pret.
Stine te uroj dhe ty fat.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Mon 13 Aug 2007, 14:31

Une dua te gjej nje qe tere diten ri ne shpi ,dhe i kryn te gjitha punet e shtepise,ti shikon femijet,te pastron dhomat,te me hekuros ,dhe ne fund te me dergoj ne pune me veture dhe te kthehet prap ne shpi Razz ahhaha
Forca djema lajmrohuni ....
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Mon 13 Aug 2007, 15:33

8) Kosovare,
Te betohem se shkaku qe tere diten rri ne shtepi me la Raza, ja kryeja punet e shtepise dhe te sajat:x ,edhe femijet ja shikoja nuk ua ndaja syt vetem me nervozonin kur behej ora 22:00 e nuk shkonin te flinin pastaj Sleep une dhe Raza shpetonte.
Dhomat i pastroja cdo nate se mos kishte mbetur ndonje shenje deshmie dhe Raza nuk hezitonte te bente raport.
Per hekurosja mos te flasim se 120 kg peshe me bene mua keshtu vertet te hekurosur per plote 13 vite.
Ne pune kurr se dergova me veture se ajo kishte te veten.

Te gjitha keto tash i kam lene pra po lajmerohem "o me zgjodhe o jo jam ky qe jam"Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga deti prej Mon 13 Aug 2007, 15:45

Kosovare, kriteret tua jane te ashpra. Duhet te leshosh pak pe.
Megjithate qenka nje lehtesim sepse enet nuk u dashka ti laje ai.
Se mos do i thuash edhe ti si Raza qe i tha Nakit kur ai nuk donte ti lante enet: "Do i lash enet duke kenduar bile", kurse ai i pat thene: "Enet do i laj, por ama te kendoj kurrsesi".
Vajza, mos kerkoni te pamunduren, keni pak meshire per meshkujt e sotem.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Musafir prej Mon 13 Aug 2007, 20:09

hehehee spo lavdohem shum se sben me fol per veten, te gjitha femrat kan qeif me fjet me mua por mua nuk me merr gjumi Razz kur sme merr gjumi i bej te gjitha punet ja ku jam Kosovare alb
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Mon 13 Aug 2007, 23:17

Naki ti e paske pasur bile se paku nje Raze ahaha une dua aaa kam harruar ta ceku se dua dhe nje qe asnjehere nuk ka pasur Raze ahahah do thote nuk ka pasur lidhje me askend... hahaha

Deti cfare te bejme po ecim me kohen dhe tani keshtu na ka hije apo jo? haha

Ndersa Riki30 si ty nuk ka ne Kosove njeri alb
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Aug 2007, 08:52

Mire Kosovare,
dmth kesaj pune i thone "Naki cfar hamami po kerkon"?
Ok une po terhiqem nga konkurenca megjithate i them rikit lufta vazhdon Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 14 Aug 2007, 12:37

Naki jo ore si mendon ashtu ahhaha Keto ishin thjesht kerkesat e mia qe per dike jane te parealizueshme .....

Une ende po pres ahaha
alb
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Xili_Mitro prej Fri 17 Aug 2007, 13:36

Kosovarja une jam ai njeri dhe tu lajmrova se Nėna ime ka 4 sėmundje dhe kėshtu qe une ikam ndihmuar deri sa ėsahtė martuar vėllau im dhe jam terhek nga punėt e shtepis une mund te bej gara me ēfar do femre per punet e shtepis ju kam marr doren shum ju pershendes nga zemra te gjith anteret e ketij forumi
avatar
Xili_Mitro

Shteti : Mitrovicė
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12981
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 18 Aug 2007, 00:29

Xili mitro
pershendetje edhe per ty vllaqko uroj qe nena juaj te sherohet sa me shpejt ,dhe me vjen mire qe Kosova ka ende kesi lloj njerzish ,sepse shumica e mashkujve nga krenaria e tyre "mashkullore" hezitojne te pranojn nje gje te till qe ti ndihmohet femres ne punet e shtepise...

Xili reskept per ty
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Aug 2007, 09:56

Pershendetje vajza,he gjetet gje?Une nuk po lodhem te gjej se shkova ke nje fallxhore dhe me tha "ti mi vajze je kismeti i Zotit" keshtu qe ju uroj fat, sepse une e gjeta fatin.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga bovari prej Mon 20 Aug 2007, 15:06

Jo mi arla jo mi moter mos kaq pesimiste pastaj jo te gjithe mund te jen me privilegjin te jene kismeti i zotit Smile Po fallxhoreve mos u beso po vetes besoi sepse sa me shume lek ti japish fallxhores aq me shume te hapet kismetiiiii...
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Aug 2007, 21:47

Pershendetje Kosovarja!Kerkesa jote vertet qe eshte e parealizueshme!Aman mi ca te duhet nje qe gjithe diten lan, pastron,kujdeset per shtepine?Ka lezet me te ndihmu pak ,po.Jo me ndryshu stilin e jetes.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Aug 2007, 13:54

Kosovare,
Dy polic te dehur hyne ne nje barnatore dhe po kerkojne burek.
- Po kjo eshte barnatore ore e jo burektore.- u thote farmacisti.
- Ani na jep me djathe.Enet ne i lajme psha zotin. - ua kthejne policet
Ky farmacisti tepr nervos shkon ke komandanti dhe i trego.
- Z. Komandant kane ardhur dy polic tuaj dhe kerkojne burek ne barnatore.
- Ani a thane se i lajme enet pastaj? - ja ktheu komandanti.
- Ah, edhe enet burri i lan a?
- Po kur kerkon kosovarja pse jo ore.Ku po jeton ti he? - ja kthen komandanti Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 21 Aug 2007, 16:15

Eh Arla e di qe eshte e parezilueshme ,mirpo cfare te beje keto jane kriteret e mija dhe per ata jam e vetme:( Sad Razz


Naki ahahaaah sa kam qeshur por ata polic paskan qene te dehur ,ahaha por prap Kur kerkon Kosovarja pse jo ahahha
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Aug 2007, 19:22

Burrave ju ka hija veq shporten e berllogut mi zbraz edhe me fshi me fshise kadal kadale e mire se tjerat tybe nuk ju kane hije diqysh te papershtashem jane per mi la enet veq kur jane te dehur ja bejne dyqysh mi.Very Happy Very Happy Very Happy na burrat jena per tjeter sen moj jo per en cka hamamin po ban hajgare me neve qy?

firma.................................................................................................................................................................................
Vajzat Kerkojne Image110Vajzat Kerkojne Bb_net10Vajzat Kerkojne Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Tue 21 Aug 2007, 22:19

Hijave e burrave sikur po zbehet o Naki.
Nuk e ke vene re ti kete?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 21 Aug 2007, 23:22

Naki ndegjoje Arlen skam pse te flas ,e perkrah plotesisht!! alb
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga bovari prej Tue 21 Aug 2007, 23:43

Kosovarja nese ne nje arke me portokalla njeri del i prishur nuk do te thot qe te gjithe jane te prishur!!!
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 22 Aug 2007, 00:21

Bovari nese ne nje arke me portokalla del nje i prishur ne e dim se i prish edhe te tjeret!!!
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga bovari prej Wed 22 Aug 2007, 01:47

Ah mi kosovarja po nuk ke te drejte mi moter sepse te dish eshte tjeter te vertetosh tjeter.Po nuk dua te vazhdoj repliken me ty mbi portokalla pasi po hyjme ne botanike qe veshtire se do dalim!!
Tema eshte tjeter po ti e terhoqe temen ne aspekt tjeter e une nuk jam e mesuar te ri pa te kthyer pergjigje.
Ne botanike mesohet se fruta te ndyeshem prishin njeri tjetrin e jo ata qe jane te njejte.
Kosovarja arsyeja e prishjes se te tjereve eshte tjeter kund dhe jo ne arke!!
mos i shiko njerezit njelloj se gabon!
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Aug 2007, 10:26

Bovari, cdo thenie e ka nje baze, kot nuk ka dale.Ndoshta te paret tane e kane vertetuar qe e kane thene.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 22 Aug 2007, 16:29

Une deshta te ju pyes se cfare ju duhen kerkesat e mia qe i kam? Se paku femrat skane te drejte te me pergjigjen ,sepse une nuk kerkoj femer.... tema eshte ashtu ,se shpresoj te mos e kete fatin e shkruar askush ne net,se do mbetemi pa martuar....

Thjeshte jane kerkesat e mia,dhe nuk e di perse ju pengojne,e aq me pak femrave,nese doni te replikoni ketu atehere parashtroni dhe ju kerkesat e juaja, dhe keshtu tema do ishte me interesante,dhe jo cdo here te kaloj ne kundershtim ...mendoj se isha e qart
Pershendetje:ehe
Kosovarja
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12838
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Anna prej Sat 25 Aug 2007, 14:35

Hehe riki,ti ja nderron edhe pmpersin femijve keshtu qe nuk i bije keq femres me te zgjedhe..
Anna
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12861
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Anna prej Sat 25 Aug 2007, 14:37

Eh sa per nakin e dijme qe i ben punet e shtepise,te gjithe ju femra hidheni ne vote se kujt i bije fati,eshte puntore dhe i urte,i ben pastrim shtepise dhe nusja vetem do te rrije si gota ne bufe..
Anna
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12861
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Guest prej Sat 16 Feb 2008, 00:28

hahjahaha miotrushe anna mir ja ke qelluar per te dyt tash ke folur perfekt por me duket se per asnjerin nuk dua te votoi as per Nakin as per RIKIN HIQ SE HIQ HAHAHA
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Adisa prej Wed 20 Feb 2008, 08:44

une nuk lavdrohem shum edhe qe kur meshohin djem i qmendi me bukurin time qe ma fal ilumi alla munoj jetoj ne austri profesjoni im esht moter midecnale dhe luftoj per ta gjet princi ejetes time
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Guest prej Wed 20 Feb 2008, 10:04

preferoi qe i dashuri im te jet i sinqert dhe jo me pasur dashurin me lojera per tjeter asgje nuk preferoi se bukuria e zotit esht keto ti ket njeriu

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 17:00

un nje kafe desha Sad
lovely-shkodrane
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 12240
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Feb 2008, 17:03

lovely-shkodrane shkruajti:un nje kafe desha Sad

Bari eshte te dera tjeter Very Happy:D neqoftese qan per nje kafe ta servirim edhe ketu Very Happy:D
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vajzat Kerkojne Empty Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi