» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tradita me flokėt e gjata

Shko poshtė

Tradita me flokėt e gjata

Mesazh nga prima_dona prej Sun 13 Jan 2013, 23:48


Bėhet fjalė pėr njė familje tė madhe nė Japoni, ku vajzat e familjes kanė njė traditė tė pazakontė: Nuk i kanė prerė kurrė flokėt e tyre dhe janė shprehur se nuk do t’i prisnin kurrė pasi flokėt janė njė dhuratė nga zoti.
Dhe tė gjitha vajzat e kėsaj familjeje, i kanė flokėt e gjata mbi 1.5 metra, ndėrsa ka edhe prej atyre qė gjatėsia e flokėve arrin edhe mbi 2.5 metra, varėsisht nga mosha e vajzave.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 11006
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi