Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Go down

Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit! Empty Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Post by Lori Sat 09 Feb 2013, 21:22

Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit! 1Njė grua e shėndoshė ka kapur shikimet pėrbuzėse tė njerėzve tė cilėt ia ngulin sytė nė ambiente tė ndryshme publike.
Femra obeze ka fotografuar veten bashkė me njerėzit qė e fiksojnė dhe pamjet i ka publikuar nė faqen e saj tė internetit.
Haley Morris-Cafiero, njė 37-vjeēare amerikane, shihet e ulur nė restorant, duke bėrė pazar ose duke shėtitur dhe nė tė njėjtėn kohė dallohen vėshtrimet pėrbuzėse tė njerėzve drejtuar asaj.
Ajo ka shkruar nė faqen e saj tė Facebook-ut: “Gjithmonė i kam vėnė re fytyrat e njerėzve qė mė shikojnė dhe qeshin me format e mia.”
Kurse e pyetur nga britanikja ‘Daily Mail’, gruaja deklaroi: “Mua mė pėlqen shumė tė ha dhe problemi ėshtė se konsumoj shumė ushqime kalorike. E kam nisur projektin nė vitin 2010 dhe i kam bėrė vetes mijėra foto ku nė sfond duken njerėz qė mė shikojnė mua nė mėnyrė tė pakėndshme.”
Haley e ka fotografuar veten anembanė botės dhe thotė se kudo ndodh e njėjta dukuri, ajo e shikimit me nėnvlerėsim nga njerėzit./Indeksonline/
Lori
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 18317
Regjistruar mė : 2007-09-14

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum