» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Shko poshtė

Njė femėr mbi peshė, ja si e shikojnė njerėzit!

Mesazh nga Lori prej Sat 09 Feb 2013, 21:22

Njė grua e shėndoshė ka kapur shikimet pėrbuzėse tė njerėzve tė cilėt ia ngulin sytė nė ambiente tė ndryshme publike.
Femra obeze ka fotografuar veten bashkė me njerėzit qė e fiksojnė dhe pamjet i ka publikuar nė faqen e saj tė internetit.
Haley Morris-Cafiero, njė 37-vjeēare amerikane, shihet e ulur nė restorant, duke bėrė pazar ose duke shėtitur dhe nė tė njėjtėn kohė dallohen vėshtrimet pėrbuzėse tė njerėzve drejtuar asaj.
Ajo ka shkruar nė faqen e saj tė Facebook-ut: “Gjithmonė i kam vėnė re fytyrat e njerėzve qė mė shikojnė dhe qeshin me format e mia.”
Kurse e pyetur nga britanikja ‘Daily Mail’, gruaja deklaroi: “Mua mė pėlqen shumė tė ha dhe problemi ėshtė se konsumoj shumė ushqime kalorike. E kam nisur projektin nė vitin 2010 dhe i kam bėrė vetes mijėra foto ku nė sfond duken njerėz qė mė shikojnė mua nė mėnyrė tė pakėndshme.”
Haley e ka fotografuar veten anembanė botės dhe thotė se kudo ndodh e njėjta dukuri, ajo e shikimit me nėnvlerėsim nga njerėzit./Indeksonline/
Lori
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 12740
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi