» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Shko poshtė

Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Mesazh nga Lori prej Fri 15 Feb 2013, 13:16

Para pak ditėsh njė lajm tronditi botėn mbarė. Thuhej se nė Meksikė njė vogėlushe vetėm 9 vjeēe kishte lindur bebe.
Atėherė u tha se ajo ishte tetė vjeē, kur mbeti shtatzėnė me njė adoleshent, qė ishte arratisur.
Por, tani zyrtarėt meksikanė konfirmojnė se vajza qė lindi beben ėshtė 12 ose 13 vjeēe, dhe jo 9, siē pretendonte mamaja e saj.
Zyrtarėt po ashtu kanė konfirmuar se njerku i saj 44- vjeēar ėshtė babai i fėmijės dhe jo i dashuri i saj adoleshent.
Ishin fqinjėt qė hodhėn fillimisht dyshime pėr moshėn e vajzės, tė quajtur Dafne.
Ka spekulime tė ndryshme pėr kėto veprime tė mamasė sė Dafnes, por njėri prej tyre thotė se ajo do ta fusė vajzėn nė rrugėn e prostitucionit. Vetė mamaja e Dafnes punon si prostitutė. /shekulli/
Lori
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 12740
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zbulohet e vėrteta e vajzės qė lindi nė moshėn 9 vjeēe

Mesazh nga albi prej Fri 15 Feb 2013, 21:47

kafsha sillet me mir me kafsha tjera se ky 44, vjeqari me dhunua nje femi
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13011
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi