» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Shko poshtė

zzzz Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Mar 2013, 23:52

Nė njė dasmė nė Indi, dhėndri u vonua goxha shumė, kėshtu qė nusja e padurueshme menjėherė u martua me njė tjetėr.
Dasma midis Jamilas dhe Nagmes ishte menduar tė ndodhte mė 23 shkurt nė Muradnagaru, nė shtetin verilindor indian Uttar Pradesh.
Por, dhėndėri dhe familja e tij u vonuan pėr mė shumė se shtatė orė, kėshtu qė reja e gjeti njė zėvendėsim. Ajo tha “po”, por njė mashkulli tjetėr qė po ashtu prindėrit ia zgjodhėn.
Kur Jamil arriti, e fejuara dhe familja e saj nuk e fshehu zemėrimin, kėshtu qė u deshtė tė intervenonte policia. /Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Mar 2013, 16:10

hahahahahhaha ku i gjen ti disa histori absurde dhe qesharakeeeee hahahhaha shum i madh
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Mesazh nga bora prej Wed 13 Mar 2013, 19:33

ahahahahahahaha sa mire qe e paskapas gat burrin tjetre ajo me u martu ahahahaha
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11446
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Mesazh nga Ylli-1 prej Sat 17 Jan 2015, 14:21

Epo bora, edhe 7 ore te presesh dhenderrin nuk ka kuptim a!
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11750
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zzzz Re: Indi: Dhėndri u vonua, nusja u martua me njė tjetėr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi