» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Shko poshtė

Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Mar 2013, 23:54

Njė ngjarje tronditėse i ka ndodhur njė 64-vjeēari nga Belgjika, i cili vetėm pas 20 vitesh martesė mori vesh se ishte martuar me njė burrė dhe jo me njė grua ashtu siē pretendonte ai. Ai sapo ka marrė vesh qė bashkėshortja e tij ishte njė burrė, por me anė tė ndėrhyrjeve kishte ndryshuar gjininė, ai ėshtė divorcuar.
Jan ishte martuar me tajlandezen Monica nė vitin 1993 dhe vetėm para pak ditėsh mėsoi se ajo ishte njė transvestite dhe se nė vitin 1991 kishte bėrė shumė ndėrhyrje kirurgjikale pėr tė ndėrruar gjininė.
Burri kishte nisur tė dyshonte, pasi bashkėshortja e tij nuk dėshironte fėmijė, duke u justifikuar se ai i kishte dy fėmijė nga martesa e parė. Madje, Monica e kishte mashtruar dhe pėr ciklin e menstruacioneve duke vendosur peceta ēdo muaj. Tė gjitha veprimet e saj nuk e linin Jan tė dyshonte asgjė gjatė kėtyre viteve.
Burri e zbuloi gjininė e gruas, vetėm kur kjo e fundit e tradhtoi me njė mikun e tij dhe ky i fundit i kishte treguar gjithēka. Tashmė ai i shokuar nga ngjarja ka kėrkuar divorcin e menjėhershėm nga Monica. /KP/Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Mar 2013, 15:53

dhe si e kuptoi shoku i burrit... mos ishte gje mjek per kirurgji plastike???
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga bora prej Wed 13 Mar 2013, 19:42

po pse me mikun e atij e jishte lon me e bo atepune ajo ahhahahahahahahahahaha e me burrin jo aahahahahahahaha e modhe kjo
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11446
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Eidisi prej Fri 15 Mar 2013, 00:49

Neutral Neutral Kontrolloni para se te martoheni tani Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7100
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 20 viteve e kupton qė bashkėshortja ishte burrė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi