» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nxjerr nė shitje gjėsendet e burrit tradhtar

Shko poshtė

Nxjerr nė shitje gjėsendet e burrit tradhtar

Mesazh nga Betty_Blu prej Mon 18 Mar 2013, 14:50

Njė grua kanadeze ka nxjerrė nė shitje gjėrat mė tė vlefshme tė burrit tė saj, gjatė kohės sa ai gjendej nė njė fundjavė ‘tė nxehtė’ me dashnoren e tij.
Ngjarja ka ndodhur nė White Rock tė Vancouverit, ndėrsa gruaja madje e ka reklamuar shitjen.“Burri na la pėr njė pleh dhe po shes gjithēka gjatė kohės sa ai po kalon fundjavėn me femrėn e pėrdalė. E dua shtėpinė tė zbrazėt deri tė hėnėn, nė mėnyrė qė kur tė kthehet, tė shokohet”.“Mos ejani shumė herėt, sepse do ta shijoj verėn me shoqet e mia kėtė mbrėmje duke i pastruar tė gjitha gjėrat e tij dhe ndoshta do tė kemi kokėdhimbje nė mėngjes”.“Prandaj flisni mė ngadalė me zonjat qė do tė mbajnė syze”, ka shkruar gruaja nė reklamėn e publikuar online, ndėrsa transmeton Times Colonist.
Betty_Blu
Betty_Blu

Shteti : Ferizaj
Postime : 5
Kyējet nė forum : 12552
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi