» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thyen njė Shtėpi pėr tė hapur Facebookun

Shko poshtė

Thyen njė Shtėpi pėr tė hapur Facebookun

Mesazh nga Majlinda prej Wed 27 Mar 2013, 20:40

Njė studente nga Universiteti nė Georgia tė SHBA-ve ka hyrė dhunshėm nė njė shtėpi pėr tė kontrolluar Facebookun dhe mė pas ka urinuar mbi krevat.
Pėr studentėt amerikanė ekzistojnė mėnyra tė shumta pėr tė ardhur deri te qasja nė internet, duke filluar nga bibliotekat apo huazimi i njė laptopi nga miqtė, por 18-vjeēarja ka vendosur qė ta thyejė njė shtėpi pėr tė kontrolluar profilin e saj nė rrjetin social dhe pėr tė pushuar pak.
Kur ka ardhur nė shtėpi, pronarja e ka gjetur studenten tė shtrirė dhe duke e shfrytėzuar laptopin e saj.
Vajza ka kėrkuar falje dhe ka shkuar, mirėpo nuk ėshtė ē’kyēur nga profili i saj dhe nė atė mėnyrė, policia e ka gjetur shumė shpejtė. CBS Atlanta njofton se para se tė largohej, 18-vjeēarja kishte urinuar mbi krevat.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12276
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi