» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Anketa me Gra !

Shko poshtė

Anketa me Gra !

Mesazh nga Majlinda prej Wed 27 Mar 2013, 20:43

Nė njė anketė nė tė cilėn kanė marrė pjesė 1.000 gra, ato janė pyetur nėse “seksi ėshtė mė i mirė me burrin, apo me dashnorin”. 400 prej tyre thanė se mė i mirė ishte me burrin, ndėrsa 600 tė tjerat deklaruan se seksi ishte mė i mirė me dashnorin sesa me burrin e tyre. Interesante ėshtė se asnjėra prej tyre nuk e zgjodhi opsionin “nuk e di”.
Majlinda
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 13083
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Naki prej Thu 28 Mar 2013, 15:59

Normal grave sa here ju bie mire kurr nuk thone " Nuk e di "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 28 Mar 2013, 21:37

Pse ju meshkujt mos jeni engjuj Neutral
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12728
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Naki prej Fri 29 Mar 2013, 08:44

Albanian_Girl shkruajti:Pse ju meshkujt mos jeni engjuj
Jo nuk jemi po cili eshte mendimi juaj pra ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Dardania prej Fri 29 Mar 2013, 11:54

Albanian_Girl shkruajti:Pse ju meshkujt mos jeni engjuj
Perfekte e ke then Respekte. Nje Femer e Sincert e thot Realitetin ne Sy.... Meshkujt nuk jan te Sincert .... Nese jau thua Realitetin qe e sheh me Sy.... Te thon ,,Mos mi shkaterro Nervat ,, sepse gjithnje i ikun Realitetit dhe mbas shpine veprojn ndryshe....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12216
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Majlinda prej Fri 29 Mar 2013, 16:33

Naki shkruajti:
Albanian_Girl shkruajti:Pse ju meshkujt mos jeni engjuj
Jo nuk jemi po cili eshte mendimi juaj pra ?
ku rafsha mos u vrafsha Razz
Majlinda
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 13083
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga bora prej Sat 30 Mar 2013, 21:50

Ne kur anleverdis e themi nuk e di hahahaahahah
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11446
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga UNE...vlonjati prej Sun 31 Mar 2013, 11:23

Nuk e kuptoi, mos po thoni qe femrat nuk kane moral.

Permbaju Temes. Nuk esht Tema per Moralin e asnjeres Gjini Femerore apo Mashkullore... Esht si Paralajmerim tjeter her shlyhen te gjitha cfar nuk ka lidhje me Temen,, Modifikimi nga Stafi... Resi...
UNE...vlonjati
UNE...vlonjati

Shteti : Vlore
Postime : 11
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 31/03/2013
Profesioni : jurist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga UNE...vlonjati prej Tue 02 Apr 2013, 08:22

MUNDET DIKUSH TE MA SHPJEGOI MORALIN E BARCOLETES SE UNE NUK PO E KUPTOKAM MIRE
UNE...vlonjati
UNE...vlonjati

Shteti : Vlore
Postime : 11
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 31/03/2013
Profesioni : jurist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Naki prej Tue 02 Apr 2013, 14:28

Me sa shof une eshte sjellur nje postim nga nje anketim i bere ( nuk ka rendesi ku dhe nga kush) dhe nuk ka te bej me barcoleta. Thjesht eshte nje anket. Ose ne gjuhen moderne Sontazh. Dmth nuk ka lidhje me moralin as barcoletat.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anketa me Gra !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi