» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Shko poshtė

Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Mar 2013, 01:28

Modelja braziliane Sabrina Boing Boing, e cila shumė herė ka provokuar me fotot e saj ekstravagante, kėtė herė ka postuar nė profilin e saj nė Instagram disa foto, nė tė cilat i jep gji njė viēi.
Ajo shprehet se e ka bėrė kėtė veprim pėr tė sensibilizuar njerėzit qė tė duan mė shumė kafshėt, por shumė njerėz mendojnė se ajo i ka bėrė kėto foto pėr tė tėrhequr sa mė shumė vėmendjen e medieve, transmeton Shekulli.
Javėn e kaluar ishte e impenjuar duke ushqyer njė struc me veshje provokuese. /Telegrafi/
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12273
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Apr 2013, 02:14

I lumi viqi sa ja kam lakmi Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga UNE...vlonjati prej Tue 02 Apr 2013, 19:58

Nuk ka dal kot shprehja kur ka qumesht ne dyqan nuk te duhet lop ne shtepi.
avatar
UNE...vlonjati

Shteti : Vlore
Postime : 11
Kyējet nė forum : 5741
Regjistruar mė : 31/03/2013
Profesioni : jurist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Modelja Braziliane i jep gji Viēit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi