» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Facebook Phone, mė 4 prill?

Shko poshtė

Facebook Phone, mė 4 prill?

Mesazh nga Majlinda prej Sat 30 Mar 2013, 01:31

Nė fillim tė muajit tė ardhshėm, mė saktėsisht mė 4 prill, Facebook do ta mbajė njė ngjarje tė re tė dedikuar pėr sistemin operativ Android, tė cilėn rrjeti social e ka quajtur “shtėpi tė re”, dhe kjo gjė mund tė nėnkuptojė njė integrim edhe mė tė madh me platformėn mobile.
Sipas TechCrunch, nė kėtė ngjarje mund tė lansohet aplikacioni i ri i Facebook pėr Android, apo tė bėhet prezantimi i modelit tė ri tė telefonit tė menēur tė Facebook, tė cilėn besohet se kompania ėshtė duke e krijuar nė bashkėpunim me prodhuesin tajvanez, HTC.
Nė internet tashmė janė publikuar disa koncepte tė modelit tė ri tė telefonit tė Facebook, i cili nėse ndodh tė jetė i tillė, nuk duket aspak keq. / Telegrafi /
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12453
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi