» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vajzat Kerkojne

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 17:09

turke te lutem my love se me ka marr malli pleas
lovely-shkodrane
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 12144
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Adisa prej Thu 21 Feb 2008, 17:12

vajzat nuk kerkoj edhe shum po kan qef mi pas te drejtat bara bar e jo burrt kishe jemi burra e mi sunu vajzat po kurr nuk e la burrin tem me ila ent per qka um merr aj une e edu e rrespektoj dhe vetem ulun ka me nejt une kam mi nejt gati zemres time te jetess
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13228
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 07:31

qe i dashuri im te jet i sinqert dhe te ket karakter

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:40

Qe i dashuri im te jet me karakter dhe i bukur Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 09:52

un valla e kerkoj ni burr GAY sa memi kry krejt pundt e shpis se vet sdi Very Happy:P
Peyonka
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 12144
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:09

une nuk jam e pajtimit me ju motrushe se bukuria e zotit esht qe i dashuri im te jet i sinqert dhe te ket karakter

avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2014, 21:56

Realitet dhe orgjinalitet te karakterit te Njeriut.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga albi prej Sun 16 Mar 2014, 22:05

Kerkojn djalin me te bukurin ani pse  ajo ska aq bukuri
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Mar 2014, 22:37

Realitetin ta thon Drejt per Drejt.... Sepse Realiteti Njeher Vret.... A Genjeshtrat e Mashtrimet gjdo her e me Shum....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Gjiro_Kastrioti prej Mon 17 Mar 2014, 14:34

Vajzat kerkojne
qe t'i gjesh
vec me zemer
jo me lesh...

(E.J.K)
Gjiro_Kastrioti
Gjiro_Kastrioti

Shteti : Shqiperi
Postime : 0
Kyējet nė forum : 5516
Regjistruar mė : 16/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Albanian_Girl prej Mon 17 Mar 2014, 15:04

Mos i shikoni njerzit te gjithe njesoj se gaboni. Fjala e urte thote "Mos i fut te gjithe ne nje thes".
Edhe ne vajzat kerkojme me shume sesa na perket pse?
Pse-ja ka shume pergjigje dhe veshtire te gjindet nje qe nuk do te ndryshon.
Mashkulli ideal nuk egziston. Princi me kali te bardhe eshte vetem ne perralle. Kjo eshte e vertete po sikur neve nuk na pelqen.
Sot (mjerisht shume e vertete) shumica e femrave te paknaqura me mashkullin e jetes kerkon qe te gjej ngushllim te nje tjeter.
Nuk po e zgjati po citoj 'Princi me kale te bardhe egziston vetem ne perralle".
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12743
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Mar 2014, 15:53

Un them qe nganjeher ne kerkojme shum mbase edhe ate qe se kemi e kerkojme esht veshtire ti japesh nje zgjidhje gjerave qe kerkojme ne nganjehere jemi shum te ekzagjeruara duam princin po skemi kalin hihihi.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7115
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga albi prej Tue 18 Mar 2014, 16:06

Vajzat Kerkojn shum dhe nuk kan kufi hahahaha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga merita selimi prej Wed 01 Apr 2015, 22:19

Per cunat kjo cfar u kerkojm ne atyre ?????????
merita selimi
merita selimi

Shteti : shqiperi
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4367
Regjistruar mė : 31/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga merita selimi prej Wed 01 Apr 2015, 22:20

Ne gocat nk e teprojm me te kerkuar po e teprojn ata me fjal
merita selimi
merita selimi

Shteti : shqiperi
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4367
Regjistruar mė : 31/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Katilja prej Fri 01 Apr 2016, 12:51

Dashuri, rrespekt e pak mbeshtjetje Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga albi prej Sun 17 Apr 2016, 12:00

Rrespeket
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga deti prej Thu 19 May 2016, 12:01

Vajzat (sot) kerkojne vemendje, komplimente dhe interes gjithsesi, ndersa vajzat dikur kerkonin vetem dashuri dhe asgje tjeter.
Eh koha...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajzat Kerkojne

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi