» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Britney Spears

Shko poshtė

Britney Spears

Mesazh nga Naki prej Tue 28 Aug 2007, 10:25

E dehur dhe nė topless, Britney Spears ka detyruar dhe ftuar njė student 21-vjeēar pėr tė hyrė nudo nė pishinėn e njė hoteli. Matt Encin ias, ėshtė emri i “presė” qė i ka rrėfyer tė gjitha kėto pėr revistėn amerikane “Us Weekly”. “Britney kishte pirė “Mohito” dhe “Jack Daniels”, dhe ka qenė ajo qė nisi e para tė zhvishej”, - ka thėnė Matt. Dhe pastaj, tė dy sė bashku janė ngjitur nė dhomėn e gjumit… ajo qė ndodhi nė pishinė ka lėnė pa fjalė gjithė tė pranishmit. “Britney vendosi kėmbėn mes kėmbėve tė mia dhe unė mund tė ndjeja shumė pranė trupin e saj. Pastaj e putha nė qafė. Trupi i saj ishte i mrekullueshėm. Ta puthja ishte mjaft sensuale dhe eksituese. Ėshtė fenomenale”.


Edituar pėr herė tė fundit nga ballboy nė Sat 23 Feb 2008, 18:01, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Guest prej Sat 16 Feb 2008, 01:12

po shyqyr se nuk ke qen ti Naki vlla afer saj

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 09:57

valla drejt mju thon prejse u qart kjo jaka ndis mem pelqy ma shum hahaha
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11400
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:07

hahaha motrushe pejonka me shum te pelqejn njerezit e qartur apo hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 10:46

valla po hahahahahah ama perpara u shitke Melaqe e mhike nerva, tash eka tregu tverteten e sej e kom mashum respekt per to edhe se ka kapitullu hahaha
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11400
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 16:55

hahaha motrushe vetem ne mos te kapitullojm se per at nuk esht shum ne rendesi kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 22 Feb 2008, 22:57

Me ka pelqy sa ka qene virgjine perndryshe me jo Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11709
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Adisa prej Sat 23 Feb 2008, 13:53

hehehe dugi ty veq ato pote pelqejkan hehehe pleas
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 14:52

Ajo po e shikon Boten me koke poshte me nuk di te eci me me kembe,e ka mar jeten persembrapshti Shocked kete do ajo po nuk i ra per pjes ndonje Shqiptari ta gdhente mire 8) Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 27 Jun 2008, 09:23

Zemera_e_thyer shkruajti:Ajo po e shikon Boten me koke poshte me nuk di te eci me me kembe,e ka mar jeten persembrapshti Shocked kete do ajo po nuk i ra per pjes ndonje Shqiptari ta gdhente mire Cool Neutral Neutral Neutral Neutral


 


 


        une kisha pas qef nakit me i ra per hise:x Mad   Mad

avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11043
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Britney Spears

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi