» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Ēfarė ju shtyn tė bėni dashuri?

Mashkujt: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
Femrat: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
 
 
Shiko rezultatin

Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Tue 28 Aug 2007, 10:46

20 arsyet qė meshkujt thonė se i shtyn tė bėjnė dashuri

1.Dehja
2.Tėrheqje nga partneri
3.Tė ndjerit mirė
4.Partnerja me tė cilėn pėrfundoi nė krevat puthte shumė mirė
5.Bukuria
6.Dėshirė pėr tė shprehur afeksion pėr partneren
7.Pėr t‘u qetėsuar
8.Eksitimi i momentit
9.Dėshirė pėr t‘i shprehur dashurinė partneres
10.Dėshirė pėr tė arritur nė orgazėm
11.Dėshira pėr tė provuar "teknika" tė reja seksuale
12.Tėrheqje nga paraqitja fizike
13.Kėrkimi i kėnaqėsinė sė vėrtetė
14.Pėr shkak tė njė ēmendurie tė momentit
15.Dėshirė pėr emocione tė zjarrta
16.Ėshtė eksituese, aventurė e bukur
17.Partnerja ka njė trup tė bukur
18.Ishte njė rast i veēantė
19.Partnerja ėshtė shumė simpatike dhe tėrheqėse
20.Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin thjesht ndodhi

20 arsyet e femrave
1.Tėrheqje nga partneri
2.Kėrkojnė tė tregojnė ngrohtėsi
3.Kėrkojnė tė japin dashuri
4.Sepse ndihen tė dashuruara
5.Nė njė moment "hot"
6.Kėrkojnė tė kėnaqin partnerin
7.Dėshirė pėr emocione tė veēanta
8.Tėrhiqen nga pamja fizike
9.Nė njė ambient romantik
10.Kur festojnė datėlindjen
11.Partneri ishte inteligjent
12.Partneri dukej shumė i vendosur nė vetvete
13.Tė mėsojnė mė shumė rreth edukatės seksuale
14.Mėnyrė e mirė pėr tė "prezantuar" veten
15.Pėr t‘u qetėsuar
16.Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin
17.Erdhi si diēka spontane
18.Thjesht ndodhi
19.Finalizimi pas puthjeve tė zjarrta
20.Dehja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Aug 2007, 16:16

Me pelqeu ajo arsyeja:Ne nje moment "hot"
Sigurisht edhe sepse ndihen te dashuruara.( ka dhe perjashtime)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Enya prej Tue 28 Aug 2007, 19:21

Dashuria per partenerin ... sigurisht per ato qe dine se ē'eshte dashuria ...
avatar
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12114
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga deti prej Wed 29 Aug 2007, 08:39

Mbase jane te gjitha keto arsye qe te shtyejne te besh dashuri, por ama une do i vecoja dy nga keto:

Dėshirė pėr t‘i shprehur dashurinė partneres
Dėshirė pėr emocione tė zjarrta
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Aug 2007, 09:39

Dashuria ndihet, nuk mesohet.

PS/:
Kujdes nga nenkuptimet dhe mllefi qe mbani perbrenda.
Mbajini larg forumit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 29 Aug 2007, 17:06

mendoj se e kjo eshte gjeja me normale ne bote cdo krijese sado e vogel ka nevoje te beje dashuri e te ndjehet i/e dashuruar eshte dhurata me e bukur qe kemi nga nena natyre................

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Enya prej Thu 30 Aug 2007, 18:52

Dituria nuk do te thote gjithnje mesim por edhe eksperience jete ... gje qe disave ju mungon ...

PS: bej si them une e mos bej si bej une ... keshtu eshte kur gabimet disa e kane me te thjeshte ti kerkojne tek te tjeret ne nje kohe qe i kane tek vetvetja ...


avatar
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12114
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Resi prej Fri 31 Aug 2007, 17:01

Une do i zgjidhja
11.Dėshira pėr tė provuar "teknika" tė reja seksuale
13.Kėrkimi i kėnaqėsinė sė vėrtetė
14.Pėr shkak tė njė ēmendurie tė momentit

Edhe si tha arla me pelqen ajo HOT por spo gjej nje hot

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12184
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Sep 2007, 12:19

14.Pėr shkak tė njė ēmendurie tė momentit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sat 16 Feb 2008, 00:40

per shkak te dashuris se vertet qe mbreteron sa per shkakun e momentit te qmenduris me mir rri e qet pa dashuruar

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 26 Feb 2008, 08:30

7.Dėshirė pėr emocione tė veēanta se ne fakte jane momemte edhe emocione te vecanta Embarassed
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 09:37

per shka te dashuris qe te vin ato met te qmenduara
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:08

shkurt e Shqip per shkakun e dashuris qe ta mbreteron zemren e jo per qejf te tilla pa vler


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:03

per shaka te dashuris qe zoti eka krijuar njeri per dashuri keshtu 8) 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 11:05

dashuria ta mbreteron zemren ajo flet vet e jo ti sepse dashuria te komandon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:08

po te kumadon motrushe po dashurinuka jet aset te familjes ose te dashrit te dikujna me pas dashuri qe te don dikush mos me ka vetmune
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 15:34

te bejm dashuri na shtyn zemra se kur ke dashuri te vertet zemra te komandon sepse zemra rreh per dashurin e duhur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Feb 2008, 16:18

scratch scratch scratch puc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 07:33

motrushe keshtu esht e vertet sepse love komandon sado qe te mundohesh mos ta besh at dashuri por zemra dhemb dhe te thot se duhet ta kesh ket dashuri


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 27 Feb 2008, 11:27

Edhe qielli do yjet,edhe toka do diellin,edhe bima do renje,ashtu edhe njeriu dashurine:love:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 11:29

qfare te shtyn me ba dashuri njeri edon buken edhe ujn dhe edhe dashuri keto jan qe njeri idon ne jet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 11:30

ashtu esht motrushe zemra sepse zemra kur dashuron te komandon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 11:32

po ashtu esht se zemra i lyp keto dya qe ne jet jan dashuri te kesh te ban te jeton edhe ma gjat love
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 11:38

po mmotrushe ashtu esht por duhet qe njeriu ta di kur at dashuri e ke mos ta humbesh per tjetren apo tjetrin sepse dashuria nuk esht loj te luash me top,por dikujt ja lendon zemren at ne se kujtojm ,edhe dashuria te shtyn kur ke ndjenja vetem per nje dashuri e jo me ndjenja te hapura se nuk di as vet se kend ta dashurosh


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 29 Feb 2008, 11:56

Me shtun te bej dashuri jo nuk eshte shtytje po kenaqesi me njeriun e jetes time ,dashuria eshte pjes e jetes ,merja qiellit yjet henen,merja detit reren a ka kuptim.ashtu edhe jeta pa dashuri:love: love love
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Mar 2008, 20:58

Nje sjellje xhentile nje pasdite me shtyri te dashurohem ne ty .......Me mire te mos dashurohem me kurre se sa ta perjetoj.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga mirela prej Sun 02 Mar 2008, 10:38

mendoj se esht dashuria love ajo qe te shtyn te besh dashuri pirat
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Sun 02 Mar 2008, 16:33

dashuria qe vjen nga thellesia e love te shtyn te dashurohesh sepse ne at qast e kam kuptuar se te dua shum kur kam kuptuar ndjenjat per ty qe ishin aq te thella ,sepse zemra me komandoi ne ket dashuri dhe se jam shum e lumtur qe jam e dashuruar me ty..... love kis kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Mar 2008, 16:57

WaW motrushe vertet eshte dashuria aq e tille ???Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Mon 03 Mar 2008, 08:21

po motrushe tash pa hajgare thash realitetin motrushe bukuroshe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Mon 03 Mar 2008, 10:27

dashuria nukedi se hala nuk ekam provu po mendoj se dashuri esht diqka e veqant sa njeri kur esht idashurun gjith mon esht ilumtur dhe kur ta duash dikan gjith mon endjen veten qe je e lumtur love
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Mar 2008, 18:16

Dashuria dhe nje kenaqesi me teper per ti ofruar te dashurit ose te dashures shtyn per te bere dashuri Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Mon 03 Mar 2008, 19:48

vesa shkruajti:dashuria nukedi se hala nuk ekam provu po mendoj se dashuri esht diqka e veqant sa njeri kur esht idashurun gjith mon esht ilumtur dhe kur ta duash dikan gjith mon endjen veten qe je e lumtur love
varet vesa nese ke fat nje mashkull si une psh normal se ska tjeter veqse te jesh e lumtur fest fest fest fest 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 06:27

kur ke ndjenja per at person normal se zemra te komandon ne dashurin e vertet qe ke per te ,ne at moment kur kam ndjer qe jam dashuruar kam ndjer nje kenaqesi te jetes sime dhe ndjehem shum e lumtur se jam e dashuruar ne ty..... love kis kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Mar 2008, 08:16

Urime motrushe gezohem qe njeriun tend te zemres e do kaq shum. love
Mad Rrihe Shocked nga nje here Very Happy love

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 08:26

hahaha dashuria si rakia te pin ta ben koken se as me flejt nuk mundesh hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Mar 2008, 08:30

Ehe motrushe besoj se tani paksa po e ndjej.
Paska raki te forte ky shoku im Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 10:16

hahahaha raki rrushi 100%


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:18

malli per atedheun hahahah
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 10:19

ah Atdheeeeeeeeeeeeeee na shkrumbove zemrat Sad hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi