» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Ēfarė ju shtyn tė bėni dashuri?

Mashkujt: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
Femrat: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
 
 
Shiko rezultatin

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:26

ani se kur te vine ne kosov i shuni hahah
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 10:27

hahahaha po besoi hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:33

ishalla sa ma shpejt
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Guest prej Tue 04 Mar 2008, 10:35

shum flm vlla beri po normal se zemra nuk po duron me vuajtje per ..... love qe e dua shum


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 10:37

i shalla ishalla po une tash dote vi
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:38

hajde perhajer po te pres vesa flower
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 10:47

qfare ty shtyn me ba dashuri nuk meshtyn asgje rri keshtu pa dashuri ma mir esht
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:51

vesa heret ase von eshte diqka me e fort se ti qe te shtym em bon dashni
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 10:53

beri as gje nuk me shtyn me ba dashuri se kur te kush dashuri ke prbleme keshtu esht njeri i qet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:56

pa dashni as jeta ska kuptim
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 10:57

ka edhe shum kuptim pse edhe pa dashuri ban
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 10:59

ska valal hiq
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 11:00

popo ka edhe mir veq te jesh me shendet mir
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 11:05

a dashni te rafte pika
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 04 Mar 2008, 12:56

Jam kurjoze te di se cfar eshte dashnia 8) se nuk e di se si eshte Very Happy duk apo uje fest prandaj du me bo dashni:oops:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11277
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga beri prej Tue 04 Mar 2008, 15:39

dashurija eshte si me honger buk me mjalte ndoshta edhe pak ma e embel
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Adisa prej Tue 04 Mar 2008, 16:45

valla te koft dashuria si mjalta mua nuk ma kana mjelten po dashuris nuk jaka pa kerkush hajrin
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:53

Dikush ben dashuri sepse dashuron. Dikush tjeter ben dashuri sepse duhet ti shfryje epshet, perndryshe puna nuk qendron mire. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 04 Oct 2008, 09:31

Kotelja shkruajti:Dikush ben dashuri sepse dashuron. Dikush tjeter ben dashuri sepse duhet ti shfryje epshet, perndryshe puna nuk qendron mire. Very Happy
ashtu eeee hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 Oct 2008, 11:24

Shiu dhe frika nga bubullimat?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Oct 2008, 11:44

Nevoja per riprodhim. Nje nevoje qe duhet plotesuar por mbi te gjitha ketu dominon terheqja dhe terheqja ka shume tipe: bukuria, fama, emri, veturat, leku,kurioziteti,joshja,etj etj thjesht deshiron ta provosh Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga deti prej Sat 04 Oct 2008, 11:55

Shume e sakte arla, por disi imponuese me duket kjo sepse jo gjithmone bie shi, murmuron apo bubullon. Kjo me teper nga gjinia me e bukur sepse jane me frikacake dhe shfrytezojne rastin qe me nje rruge t'i kryejne dy pune.
Une mendoj se eshte OREKSI ai qe te shtyn te besh dashuri. Jo gjithmone kemi apetit por ai sa vije dhe shtohet pasi te shijohet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Resi prej Sat 04 Oct 2008, 14:00

une kom ba dashuri per letra se nuk e kam dasht pi zemres tash e kam nji vajz dhe tash ma nuk po mundna mu nda

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12082
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 Oct 2008, 17:58

Embarassed

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga visitor prej Sat 04 Oct 2008, 19:55

morena shkruajti:Embarassed
hahahahahaah kunat cka je skuq mo?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 04 Oct 2008, 20:08

dicka qe e kemi nga nena natyre

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12298
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 15:37

imagjinata dhe terheqja seksuale

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Oct 2008, 17:10

Personalisht asgje nese aty nuk mbizoteron dashuria dhe dirigjon zemra ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 17:51

Deshira per emocione te vecanta !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga black prej Tue 07 Oct 2008, 06:24

morena shkruajti:Deshira per emocione te vecanta !

plotesisht dakord...
seksin gjithmone e kam konsideruar si gjene me te bukur qe mema natyre i ka dhuruar njeriut... Dhe jo vetem gje e bukur... Fantastike do thoja
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10881
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 01:45

Qe te ndihemi te qet shpirterisht,menderishte dhe fizikishte Very Happy .Me shume eshte nevoje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:55

ndjenjat e bukura,aman pyetje e ju,po epshet mo
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 01:56

Arjana shkruajti:ndjenjat e bukura,aman pyetje e ju,po epshet mo

Cka jane epshet? Neutral Neutral
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:59

ndjesi njerezore e te krijuara nga zoti,nevoje per clodhje,defrim e kenaqesi si fizike ashtu e shpirterore
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:01

Arjana shkruajti:ndjesi njerezore e te krijuara nga zoti,nevoje per clodhje,defrim e kenaqesi si fizike ashtu e shpirterore

Me ne fund nje 7 me disa shtylla anesh Mad
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:03

nevoje e kenaqesi Besi qe mos dalim jasht teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:04

Arjana shkruajti:nevoje e kenaqesi Besi qe mos dalim jasht teme

E kuptova dhe te vlersova per pergjigjen.Pjesa e notes,ishte me shaka.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:15

qejfi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:16

Arjana shkruajti:qejfi

Qejfi eshte me i madh se Stambolli.Le qejfin ti. Cool
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:18

kumbullat e tharta hahaha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi