» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Ēfarė ju shtyn tė bėni dashuri?

Mashkujt: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
Femrat: 1. Arsyet perj 1-5
 
2. Arsyet perj 6-10
 
3. Arsyet prej 11-20
 
 
 
Shiko rezultatin

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 02:19

dėshira e momentit ku shpreh emocjonet dhe kėnaqėsinė nė njė mėnyrė tjetėr!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:20

Arjana shkruajti:kumbullat e tharta hahaha

Nganjehere na mbesin ne fyt.Me mire te embelat Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:22

oret e vona zgjojn epshet po te shohesh e tv ne kete ore apapapa harrova me fjet sot po le
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:23

Arjana shkruajti:oret e vona zgjojn epshet po te shohesh e tv ne kete ore apapapa harrova me fjet sot po le

Sot s'ke nevoje se e ke zevendesuar ne menyre hapsinore Neutral
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:26

kenaqesia qe i dhurojm partnerit
gjithmon brenda temes une me ligjin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 02:30

Po s'pate nevoje per vete,per partnerin flene ne gjume qe ne ora 8.Mos u beje aq alrtruiste sa s'jeni.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:32

besi me kureshtjen e tij
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 02:35

kikirikat...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:36

pena e arte me krijimet e tij magjepse
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 02:48

kikirika ėshtė krijim i natyrės...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga deti prej Wed 28 Apr 2010, 15:26

Deshira e cila vjen ne kohen, vendin dhe personin e duhur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:35

ndjesit njerezore,i nuhatim epshet ne si qenjte,sidomos meshkujt,zot na rujt
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 15:38

DASHURIA TE KOMANDON PO DHE FEMRA ME AT TRUP TE SAJ BON SI TE QMEND.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:40

nevoja per relax,clodhje e defrim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 15:43

knaqsija shpitrore
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:44

riprodhimi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 15:46

per prodhim te mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:48

rehati
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 15:52

me knaq zemren dhe shpirtin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:53

partneri me dhune
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 15:57

partnerja me luti hahahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:00

Qefi per ta knaqur shpirtin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 18:22

Lezet
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 21:11

Nevoja per te kenaqur epshet kur jemi te qete dhe pa ndonje ngarkese psiqike.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:38

Ndjenja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Drini prej Sun 30 May 2010, 18:25

Nevoja Fiziologjike
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 18:29

kenaqesia
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 30 May 2010, 22:58

knaqesia shpritrore
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10714
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare na shtyn te bejme dashuri?

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 27 Jun 2010, 02:22

Sipas nje studimi eshte me e nderlikuar nga sa e
mendojme


Njė pyetje qė pėr dekada mė radhė ka
tėrhequr vėmendjen e psikologėve dhe specialistėve tė ndryshėm nė fushėn
e seksologjisė ėshtė edhe ajo se cilat janė arsyet qė i shtyjnė
njerėzit tė bėjnė dashuri. Nė tė vėrtetė, "pseja" e njė pyetjeje tė
tillė ėshtė shumė herė mė e ndėrlikuar sesa mendonim. Megjithatė, falė
njė pune tė madhe tė kėrkuesve tė Universitetit tė Teksasit, ne mund tė
mėsojmė shumė rreth arsyeve kryesore qė i shtyn ēiftet "tė zhyten"
poshtė ēarēafėve. Ėshtė renditur njė numėr i pafundmė argumentesh,
mendimesh, dhe arsyesh se pėrse njerėzit bėjnė dashuri, tė paktėn, sipas
asaj qė raportohet nė revistėn e muajit gusht " Archives of Sexual
Bevaviour". Siē mund tė mendohet, surprizat s‘kanė tė sosur. Raportet
intime mund tė nxiten nga arsyet mė tė ēuditshme, deri tek ato mė
egoistet, por edhe nga aspiratat shpirtėrore mė tė thella. Vetė
studiuesit qė arritėn tė hartonin njė raport, David Buss dhe Cindy
Mesyton, ishin ndjerė tė habitur pėrballė faktit se sa shumė motive
kishin njerėzit pėr tė bėrė dashuri. Studiuesit qė analizuan sjelljet
seksuale tė njė grupi prej 2000 meshkujsh dhe femrash treguan se arsyet
shkonin nga mė banalet, si dėshira pėr tė qenė mė mirė dhe pėr t‘iu
afruar Zotit, pėrpjekja vetėmohuese pėr t‘i dhėnė kėnaqėsi partnerit, te
gjesti manipulues pėr tė fituar diēka e deri te dėshira pėr tė
plotėsuar njė hakmarrje. Shumė tė pyetur tregonin se tė bėrit seks ishte
njė mėnyrė e mirė pėr t‘u qetėsuar ose pėr tė luftuar mėrzitjen,
stresin, pėr tė lehtėsuar gjumin, ose pėr tė djegur kaloritė. Disa tė
tjerė preferonin tė "hidheshin" nxitimthi nė seks, pėr tė shmangur
debatet me partnerin, tė cilat mund ta vinin nė rrezik marrėdhėnien, tė
tjerė e pėrdorin kėtė "armė" pėr tė gjetur njė arratisje nga zhgėnjimet e
jetės sė pėrditshme, ose tė tjerė akoma, pėr t‘iu fshehur problemeve nė
pėrgjithėsi dhe vetėm pak persona qenė tė bindur se tė bėsh seks ėshtė
mėnyra mė e mirė pėr tė pėrballuar problemet qė i pėrkasin ēiftit, dhe
tė tjerė akoma qė e zgjidhnin dashurinė thjesht ... "pėr tė kaluar
dhimbjen e kokės", sepse ai funksionin mė mirė, sesa njė kurė ilaēesh me
aspirina. E nėse arsyet qė i shtyjnė meshkujt dhe femrat pėr tė bėrė
seks janė shpesh tė pazakonta dhe pak "fetare", po aq tė ēuditshme janė
edhe ato pėr tė cilat studiuesit shpjegojnė se seksi ėshtė njė proces i
nevojshėm.

Buss dhe Mesyton ishin mahnitur kur kishin konstatuar
se shumė prej njerėzve kishin edhe arsye tė llojit, si "dėshiroj t‘i
ngjis partnerit njė sėmundje seksualisht tė transmetueshme", megjithatė,
pėr fat tė mire, kjo renditej nė fund tė listės sė arsyeve tė dhėna nga
meshkujt dhe femrat. Gjithashtu, nga fundi renditej edhe arsyeja pėr
t‘u "hakmarrė ndaj partnerit". Njė tjetėr habi ishte edhe ndikimi i
Venusit ose i Marsit. Me fjalė tė tjera, meshkujt dhe femrat nuk
ndryshonin shumė nė mendime nga njėri-tjetri, pėr sa i pėrket motivit se
pėrse bėnin dashuri. Tė dyja sekset veēonin "tėrheqjen ndaj partnerit"
si arsyen numėr njė qė i shtyn ata tė "futen" nėn ēarēafė. Me tė
vėrtetė, 20 nga 25 arsyet mė tė shpeshta ishin tė njėjta si pėr burrat,
ashtu edhe pėr gratė. "Nga studimi u konfirmuan edhe gjėra qė diheshin
mė parė, si meshkujt kėrkojnė tė bėjnė seks pėr kėnaqėsi fizike, ndėrsa
gratė duan dashuri. Njė femėr bėn seks, pėrgjithėsisht, sepse ėshtė e
dashuruar, ndėrsa njė mashkull e bėn kėtė, edhe pse ndoshta nė mėnyrė tė
pavetėdijshme, kėrkon tė shtojė numrin e partnereve. Si fillim autorėt
pyetėn njė grup prej 444 grash dhe burrash me moshė nga 17-52 vjeē dhe u
kėrkuan atyre tė gjitha arsyet qė i kishin shtyrė ata drejt
marrėdhėnieve seksuale. Ata nxorėn mė shumė se 700 arsye, tė cilat
aktualisht u seleksionuan pėr t‘u bėrė vetėm 237. Pas tyre erdhi njė
grup i dytė, i pėrbėrė nga studentė universitarė, vajzat dhe djemtė, tė
ndarė nga njėri- tjetri, u pyetėn pėr tė renditur arsyet sipas
rėndėsisė. Studiuesve iu deshėn plot pesė vjet pėr tė arritur nė njė
pėrfundim kaq tė rėndėsishėm. Burrat ishin mė tė prirur tė bėnin seks me
gra qė kishin poste mė tė larta se ata, pėr shkak se dėshironin tė
ngriheshin nė pozitė. "Megjithatė, e di se tė bėsh dashuri ka pasoja nė
reputacion. Vura re se si njerėzit, sidomos meshkujt, motivohen tė bėjnė
dashuri pėr njė rritje reputacioni ose statusi social", tha Buss. Por
edhe arsye tė tilla, si eksitimi ose kėnaqėsia shfaqeshin nė top-listėn e
dhjetė arsyeve mė tė forta pėr kėtė ēėshtje. Arsye tė tjera qė i
pėrmendnin tė dyja sekset ishin: edhe "isha i pirė", "mė ndihmon tė
fle", "e bėn partnerin/en tim/e tė duket i/e fuqishėm/e", "tė djegėsh
kalori", "pėr tė kthyer njė nder" dhe, nė fund "pėr tė ndryshuar temėn e
bisedave", pa harruar gjithashtu "dikush po mė sfidon". Nė fund lind
sėrish pyetja, pėrse na duhet t‘i dimė tė gjitha kėto:? Pėrgjigjja: sė
pari, pėr tė pasur mė shumė informacion rreth edukatės seksuale dhe, sė
dyti, pėr t‘i ndihmuar kėrkuesit qė tė studiojnė sjelljet e ndryshme
njerėzore. "Po ashtu, nėse ju i dini mirė arsyet qė i shtyjnė njerėzit
pėr tė bėrė dashuri, ju mund t‘u jepni atyre pa frikė njė kėshillė, si
pėr shembull, nėse keni ndėr mend tė shkoni me ndonjė partner ose
partnere tė rastit, atėherė mos harroni tė pėrdorni prezervativ, sepse
ka edhe nga ata qė mendojnė tė bėjnė dashuri me dike, vetėm pėr t‘i
ngjitur sėmundje seksualisht tė transmetueshme tjetrit. Por nėse ata
thonė se po e bėjnė pėr hakmarrje, ose pėr tė rritur statusin e tyre
social, atėherė ju duhet tė gjeni njė tjetėr strategji", pėrfundon
Menston. Por, teza e pėrkrahur nga tė gjithė ėshtė se njė jetė aktive
nėn ēarēafė, ju bėn tė ndiheni shtatė vite mė tė rinj dhe funksionon si
eliksir i shėndetit.


20 arsyet qė meshkujt thonė se i shtyn
tė bėjnė dashuri


Dehja

Tėrheqje nga partneri


ndjerit mirė

Partnerja me tė cilėn pėrfundoi nė krevat puthte
shumė mirė

Bukuria

Dėshirė pėr tė shprehur afeksion pėr
partneren

Pėr t‘u qetėsuar

Eksitimi i momentit

Dėshirė
pėr t‘i shprehur dashurinė partneres

Dėshirė pėr tė arritur nė
orgazėm

Dėshira pėr tė provuar "teknika" tė reja seksuale

Tėrheqje
nga paraqitja fizike

Kėrkimi i kėnaqėsinė sė vėrtetė

Pėr
shkak tė njė ēmendurie tė momentit

Dėshirė pėr emocione tė
zjarrta

Ėshtė eksituese, aventurė e bukur

Partnerja ka njė
trup tė bukur

Ishte njė rast i veēantė

Partnerja ėshtė
shumė simpatike dhe tėrheqėse

Hormonet nuk mund tė
kontrolloheshin

Thjesht ndodhi

20 arsyet e femrave

Tėrheqje
nga partneri


Kėrkojnė tė tregojnė ngrohtėsi

Kėrkojnė
tė japin dashuri

Sepse ndihen tė dashuruara

Nė njė moment
"hot"

Kėrkojnė tė kėnaqin partnerin

Dėshirė pėr emocione
tė veēanta

Tėrhiqen nga pamja fizike

Nė njė ambient
romantik

Kur festojnė datėlindjen

Partneri ishte
inteligjent

Partneri dukej shumė i vendosur nė vetvete


mėsojnė mė shumė rreth edukatės seksuale

Mėnyrė e mirė pėr tė
"prezantuar" veten

Pėr t‘u qetėsuar

Hormonet nuk mund tė
kontrolloheshin

Erdhi si diēka spontane

Thjesht ndodhi

Finalizimi
pas puthjeve tė zjarrta

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Sun 27 Jun 2010, 14:53

epshi moj po mos e zgjat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sun 27 Jun 2010, 15:00

Epshi dhe interesi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga bora prej Sun 27 Jun 2010, 15:01

Naki shkruajti:Epshi dhe interesi
po ty ta qaj hallin ahahahahhaahahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sun 27 Jun 2010, 15:05

mela shkruajti:
Naki shkruajti:Epshi dhe interesi
po ty ta qaj hallin ahahahahhaahahahaha
ahahhahahaah po de sot keto dyja jane mos me thuaj se e kam gabim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga bora prej Sun 27 Jun 2010, 15:08

Naki shkruajti:
mela shkruajti:
Naki shkruajti:Epshi dhe interesi
po ty ta qaj hallin ahahahahhaahahahaha
ahahhahahaah po de sot keto dyja jane mos me thuaj se e kam gabim
jo jo cfare je tu thon eti ke shume te drejt ahahahahaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:10

Lezeti mor

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:44

ZEMRUSHJA shkruajti:Lezeti mor

Shkurt dhe shqip...pajtohem me ty ZEMRUSHJA
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Elda prej Mon 28 Jun 2010, 22:48

ehhhhhhhhh cfar mendimesh dhe Dashuria me interes cfar Dashurie esht ajo

na shtyen Ndjenja qe Ndien
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 28 Jun 2010, 23:19

Cool epshi qe ka njeriu Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė na shtyn tė bėjmė Dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi