» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sėrish godet Elvana, tani me Kreshėn

Shko poshtė

Sėrish godet Elvana, tani me Kreshėn

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 May 2013, 20:35Elvana Gjata nuk po ndalet, ose mund tė themi tė paktėn se kjo fjalė nuk ekziston nė fjalorin e saj. Kjo pasi kėngėtarja atraktive shqitpare ka publikuar projektin e saj tė ri tė jashtėzakonshėm me reperin nga Kosova, MC Kresha.
Kėnga e punuar nga produksioni Threedots ėshtė njė manifest i harreshėm, qė shfaq dy kėngėtarėt nė njė klub duke performuar.
Tashmė kėnga ėshtėh pritur shumė mirė nga publiku, me shumė komente pozitive dhe shpėrndarje nėpėr rrjetet sociale.
Elvana po gėzon sukses tė jashtėzakonshėm me kėngėn “Beso” nė bashkėpunim me 2po2 dhe pritet qė edhe projekti me Kreshėn tė mos jetė mė ndryshe nga ana e suksesit. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi